reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej,
Madison, fajnie że zdecydowałaś się jednak nie dystansować od nas - ciężarówek. Cieszę się, że laktacja się rozkręciła, a Ty czujesz się już lepiej. Napisz jak się mają dziewczynki.
Agula, wydaje mi się, że jasno powiedziała położna, że w Twoim przypadku musisz jechać zaraz po odejściu wód. A może poród zacznie Ci się od skurczy ... ?
Anna, ja mam syropek na zaparcia (lactuloza). Stosuję w ostateczności, gdy moja mała walczy o miejsce z kupą :-D i brzuch zaczyna mocno boleć. Stosuję też czopki glicerynowe i ostatnio piję Activię. Jest trochę lepiej.
Edys, to chyba nie do końca prawda, że bóle przepowiadające nie bolą. Mnie czasami mocno zabolą, a czasami po prostu brzuch się napina i tylko dyskomfort czuję. Zawsze czekam czy się nie nasilają i nie powtarzają zbyt regularnie - wtedy mam pewność, że to jeszcze nie czas!
Monya, kciuki za kotka!
Asiołek, jeszcze trochę musimy wytrzymać. Choć ja ostatnio przesypiam pięknie noce, ale to dlatego, że w dzień mam drzemkę, potem zasypiam ok. 1-2 w nocy i śpię faktycznie do 8-9 BEZ SIKU I WSTAWANIA. Mogę sobie pozwolić, bo dziecię moje u dziadków, a ja w domu sama.
Natkusia, czy w Ty w sobotę wstajesz?????? BRAWOOOO!!!! Wytrzymałaś - zuch kobieta!!! W pierwszej ciąży po miesięcznym leżeniu na podtrzymaniu - nie mogłam się z radości opanować, odliczałam tak jak Ty :-D A jak już wstałam w 37 tc, to i tak dość szybko znów się kładłam, bo jakoś lepiej mi było na leżąco. Ale sam fakt pozwolenia i bezpieczeństwa dziecka - niezastąpione!!!! I przekulałam się jeszcze tydzień do porodu po odstawieniu leków.

A u mnie dziś smutny dzień - 3 lata temu straciłam ciążę. Zabieg miałam ok 21 wieczorem, od tego czasu zapalam wieczorem świeczkę dla mojego Aniołka, ale cały dzień będzie płaczliwy (tak czuję).
Buziole!!!
 
reklama
Ale Wy piszecie!!

ASIOŁEK to klucie bylo chwilowe juz przeszlo.. o jej wspolczuje koszmaru i kiepskiej nocki :sorry2:

OJAKA ja teraz uzywam Maltan

ANNA byle juz po wizycie! U nas tez nie wchodzi sie na czas..

SIERPNIOWA jak odejda wody to ja bym nie czekala tylko szpital.

AGULA jestes swiezynka na forum wiec jak wiekszosc sie zgodzi to otrzymasz dostep ;-)

WYCZEKANY tez mam takie uczucie :sorry2: dodatkowo mam wrazenie ze Wojtek mi rece zaraz wyciagnie..

MONYA teraz z kociakiem bedzie juz tylko lepiej!

KASPIAN radosc jest ogromna a w sobote bede chyba wyc z radosci :-D
Przykro mi z powodu straty :-( ['] dla Twojego Aniołka..
 
Kaspian - tulę

Naktusia uważaj na to swoje serduszko!!!

Anna Ty też uważaj i wszystkie sercowe dziewczynki tak samo.... upały Wam niestety nie będą sprzyjały :(

Madison napisz jak znajdziesz chwilkę jaki system miałaś na pobudzenie laktacji.... może na wątku karmiącym. Chętnie się dowiem jak nad tym pracujesz po cc.
 
Kaspian przykro mi. Wiem, co czujesz 28 maja ja obchodziłam tę samą smutną rocznicę.:-(
Monya dobrze,że kotkowi już lepiej, ani się obejrzysz a będzie taki jak dawniej:tak:
 
Izis -powodzenia!!
Madison - cieszę się, że jesteś w lepszej formie i że laktacja się tak ładnie rozkręca

mąż dzisiaj jedzie odebrac mi wyniki GBSa. Mam jakies dziwne przeczucie, że mam to dziadostwo.... chyba dlatego, że całą ciążę walczę z najrozniejszymi bakteriami, mialam już chyba wiekszosc możliwych, wiec pewnie to świnstwo tez.... ale okaze się po poludniu.
 
Madison :-):-):-):-):-):-):-) widać, że nastrój lepszy, oby do przodu.

A ja dzisiaj mam takiego lenia, że szok. Nawet nie chce mi się czytać, powieki mi same opadają, dokończę chyba później. Rano słońce teraz pochmurno:no:. Może jak zaliczę drzemkę to mi sie poprawi.
 
Bardzo dziękuję wszystkim trzymającym kciuki :)) obrona na 5, bardzo ładnie mnie potrakrowali :) z uwagi na stan wzięli mnie jako pierwszą i zaraz podali wynik :)
Jeszcze raz dziękuję i zabieram się za czytanie forum :D
 
Izis, gratulacje!!!

A u mnie właśnie była położna środowiskowa. Zrobiła przenośnie szybkie KTG i :szok: na wykresie pojawiły się skurcze (a ja nic nie czułam). Wystraszyłam się,ale powiedziała, że to przepowiadające i raczej urodzę wcześniej. Kazała zażywać Nospę i sie oszczędzac. Zobaczymy co powie lekarz w sobotę.
 
reklama
Hej
Już południe, a ja dopiero się witam.

Izis gratuluję serdecznie!
Madison widzę, że wracasz do żywych hehe :)

Dziewczyny, sorry, ale nie nadrobię Was teraz. Mam tylko pytanie: czy czujecie słabiej ruchy? Moja mała od wczoraj jakaś niemrawa. Rusza się, ale a to puknie, a to się wypnie, żadnych mocniejszych ruchów.
 
Do góry