reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Fiuu - może jakaś kołdra dodatkowa na której mogłabyś się położyć rozwiąże sprawę - ja od kiedy tak śpię jest dużo lepiej.

Anna niezły ten twój mąż chciał dobrze ;)

Ewaelinka też może znajdz dodatkową kołdrę pod tyłeczek :)

Ma_Dunia - na plecy trzeba uważać bo one są i tak bardzo obciążone - oszczędzaj się troszeczkę!!

Caltha - mądry pęcherz ;)

Sierpniowa fajna niespodzianka ze złożonymi elementami łóżeczka :) i cieszę się, że filmiki dały Ci nieco spokoju :)

Izis &&&&&

Madison fajne masz spostrzeżenia :) trzymaj się i napisz jak się mają dziewczynki...

Martuśka92 intensywny dzionek Ci się zapowiada ... a o dolegliwościach mimo, że jest lepiej koniecznie wszystko opowiedz lekarzowi.

Anna co do dolegliwości z zaparciami to ja jem szczypior, koper, rzodkiewki w ilościach nieziemskich i nic mi nie dolega...

Gorgusia znam to uczucie wiercenia...

Atana - powodzenia w byciu Niania ;) i trzymam kciuki za dobre wieści na wizycie :)

Naktusia te kłócie w klatce piersiowej z Twoim serduszkiem to chyba nie jest dobry objaw... jesteś pewna, że dobrze jest w Twoim przypadku decydować się na poród sn? Tak martwię się troszkę bo to przecież taki ogromny wysiłek,

Lilith powodzenia w kuchennej walce :)

Karaiwina, Agula82 ja po kąpieli smaruję już piersi maścią bepanthen i nie mam już tego dziwnego uczucia.

Wkasia odpoczywaj zatem do niedzieli :)

Dzień dobry :)
Dziś w nocy śnił mi się koszmar... okropny był. Obudziłam się z walącym sercem i lękiem... musiałam jakoś odwrócić uwagę więc poczytałam wiadomości... i jakoś powoli, powoli zasnęłam. Potem obudził mnie ból więzadła... są bardzo ostre raz z lewej raz z prawej strony i nie pozwala ten ból na początku na najmniejszy ruch,

Dziś mam zamiar wyszperać na allegro jakiś sensowny laktator :) może trafię na jakąś okazję :)

coś tam pewnie porobię w Dzidziowym pokoiku a dodatkowo czekają mnie zakupy w Decathlonie kilku rzeczy dla Mai na kolonie. 19 lipca moja Misia wyjedzie na 3 tygodnie :)))) wróci dopiero jeden dzień po narodzinach Oliwki... trudno jej będzie zejść z piedestału bycia jedyną :))))

Miłego dzionka :)
 
reklama
WKasia współczuje. O tej porze to też nawet nie chce się tego tv oglądać. Mnie dzisiaj wyjątkowo oszczędziło, ale za to wstałam o 6:30. Już tyle zrobiłam a dopiero 9:00;-)
Aniu mnie koleżanka "po przejściach" tzn. rodziła rok temu, straszyła że będę miała całą ciąże zaparcia i inne cuda wianki. I tak jak pamiętam ani razu nie miałam. Ale jak już czuje, że mi "ciężko" robię sobie kawę inkę z mlekiem. Działa od razu:-) Może potestuj na sobie :-)
Izis obrona dziś? dobrze kojarzę? Rety kobieto powodzenia i podziwiam!!:-)

Odnośnie cyców- moje mnie dobijają. Brodawki przyciemniały, a sutki robią się wypukłe tylko jak mi zimnem zaleci:sorry:
 
Witam

Ja mam za sobą znowu fatalną noc. Jak w zegarku budzę się co godzinę,na siku,albo na piciu. Do tego od dwóch tygodni mam zapchany nos,co utrudnia mi spanie. No i śpimy sobie z synkiem nadal we dwójkę:)

Póki jako tako się czuję to na dziś planuję coś poprasować i odkurzyć chałpkę,auto aż sie prosi o odkurzenie,ale nie wiem czy się tam wcisnę z odkurzaczem między fotele:)

Wizytę mam w piątek,ale nie u swojego gina (bo on przez lipiec na urlopie) tylko u innego,głównie idę po L4,stracha mam,że może mi nie dać,bo w końcu ciąży on nie prowadzi,ale mam nadzieję,że na obawach się skończy. Może i przy okazji mnie zbada. W końcu w Lux Medzie w systemie może sprawdzić całą historię wizyt,chorób itd.

Izis trzymam kciuki za Pani mgr:)
Anna ja od zawsze miałam problemy z zaparciami,przed ciążą też. W ciąży jeszcze gorsze.Żadne specyfiki nie pomagały. Jak dostałam żelazo na anemię to myślałam,że będzie jeszcze gorzej, a na szczęscie jest ciut ciut lepiej.
Agula ja na początku ciąży miałam bolesne piersi,potem trochę przeszło, a od jakiegoś czasu mam strasznie wrażliwe, i sutki to samo,do tego się łuszczą. Myślicie że Bepathen pomoże?
Madison fajnie,że napisałaś. Trzymam nadal za Was kciuki i za laktację! Dzielne babki jesteście!
 
No wrucilam sie siedzenie w poczekalni dla mnie to udreka.Na 8 mialam wizyte u tego dziadka piaskowego a mnie przyjal dopiero po 8.40.
Podpisalam umowe o znieczulenie bo tu bez zgody danej na duzo przed porodem znieczulenia niedadza bo w czasie porodu kobieta moze byc nieswiadoma decyzji.A oni tak niedadza.I stwierdzil ze mam przyjechac na ginekologie z pierwszymi skurczami. Doktorek nawet fajny wesoly i nabijal sie z mezem z mojej dolegliwosci smiejacej.Niestety mam tik nerwowy ze w sytuacjach stresowych smieje sie jak glupia.I tak bylo u niego.Stwierdzil ze bedziemy miec wesoly porod.

Jesli chodzi o toaletowe dolegliwosci to ja juz mam dosc.Tydzien bede chodzila normalnie.Tydzien wogole a trzeci to dostaje taka biegunke ze tylek musze kremem przeciwbolowym smarowac.
I tak od poczatku ciazy. ech najwazniejsze ze to juz ten miesiac....
 
Dziewczyny a mam takie pytanie. Na szkole rodzenia uczyli nas jak przebiega poród no i że generalnie po odejściu wód płodowych można do 6h być w domu, aż przyjdą skurcze. Większy komfort psychiczny itd. Wyjątkiem są zielone wody płodowe i właśnie- dodatni wynik GBS. Takie też ja mam. Czy to oznacza, że jak odejdą mi te wody mam niezwłocznie udać się do szpitala i tam czekać na dalszy rozwój sytuacji?:shocked2: Szczerze szykowałam się na spokojne czekanie w domu na skurcze i jazdę do szpitala w ostatnim momencie. Teraz nie bardzo wiem jak się zachować. Mamusie już rodzące i z tym samym wynikiem jak było u Was?
 
Ja sobie wlasnie obejrzalam swoj wlasny biust:p i tam gdzie mocno swedzi mam zarozowiona ale jakby pod skórą tkanke i cieplejsza niz reszta. Jutro wizyta to bede gin molestowac bo boje sie czy to nie jakies zapalenie.

Madison daj sobie na wszystko czas ! Bardzo lubie czytac toje posty jakins takim spokojem i optymizmem napawaja :-) A Cc z zaskoczenia (choc zabrzmi to pewnie dziwnie) to jedna z lepszych opcjii . Ja gdybym miala ustalony termin to pewnie z tydzien wczesniej bym spac nie mogla .

Natkusia ja do ciebie na pw napisalam.

Sierpnioweczki czy moglabym uzyskac dostep do zamknietego dzialu ?
 
Sierpniowa jak masz zielonkawe wody to natychmiast do szpitala, ja przy corci mialam lekko zielonkawe i polozna powiedziala ze dobrze ze indukcja bo staly monitoring czy z mala ok. Julcie tez zabrali mi pochwili po urodzeniu ze wzgledu na te wody zeby dokladne badania zrobic. Gbs tez nialam i podczas porodu dostala pierwsza dawke antybiotyku ktory z tego co pamietam mial dostac sie tez do malej . Potem tylko ja bralam J nie.
 
reklama
Ja bym po odjęciu wod jechała od razu do szpitala. Niech sobie gadają co chcą.
W 1. ciazy odeszły mi wody i jak zadzwoniłam to kazali od razu jechać.
U mnie czekają ok 6h na samoistne rozpoczęcie akcji potem oxy. Ale w tym czasie robia juz badania wszelkie, w tym te do ew. cesarki jak sie nie rozkręci.

Teraz tez wody odeszły, a pol godziny pózniej porod był w toku.
Przeciez otwiera sie droga do zakażeń, niech sie szpital tym martwi, a nie rodzaca w domu.
Jeszczs troche i bedą chcieli byśmy przynosiły do szpitala dopiero co urodzone w domu dzieci, do odhaczenia, bo oni czasu na te porody to nie bardzo maja ;)
 
Do góry