reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

oj dziewczyny wspolczoje z wysokim cisnieniem.Ja poza ciaza tez mam wysokie a teraz w ciazy tylko na wizycie z nerwow wyciagam 130/80 a w domu 80/50 to maksymalnie, dziwic sie ze wiecznie spiaca i ledwo lazaca.Ale kardiolog powiedzial ze lepsze takie niz wysokie co by atakow niewywolywalo

A teraz o mojej mamie ktora wlasnie mnie zezloscila.Wyszla po 5 z chlopakami do parku.Ucieszona ze wkoncu maly chce wyjsc.Siedzi w parku w cieniu gdzie nawet chlodno dzieciaki same sie bawia.I ona mi pisze smsa ze jej juz si etam siedziec niechce a dzieciaki do domu wracac niechca.Ja mowie niech sie bawia wymecza sie wymecza sami beda chcieli wracac a ta z pretensjami ze do 20 ona niema zamiaru siedziec.
 
reklama
dzieki za troske dziewczynki...pol nocy nie spalam bo meczyly mnie znowu bole i skurcze, mowie do meza ze moj lekarz od 9 w innym miescie przyjmuje to niech mnie zawiezie, niech mnie zbada bo sama zaczelam, sie denerwowac ze to sie nonstap powtarza..ten z panika w oczach ze to nie jest normalne i ze innej rady nie ma musi dac skierowanie do szpitala tam bede pod kontrola...bronilam sie rekami i nogami przed tym bo jutro mialam miec gosci z daleka i jak tu teraz do szpitala....przeryczalam chyba pol dnia ze znowu, kolejny raz w tej ciazy musze tu byc....cisnienie od razu wysokie, chyba z nerwow mi skoczylo...no i jestem na obserwacji, na ktg narysowaly sie skurcze ale znosne, usg ok.maly wazy 2200..
 
stokrotka- a , w ktorym tyg jestes?

Nastraszylyscie ztym cisnieniem :szok: Ja sobie mierze od tyg i ponizej 140 (gorne) mi nie spada, dolne w miare ale puls mam wysoki czesto powyzej 100 nawet jak leze:eek: Jutro mam wizyte zobacze co i jak. Do szpitala nie chce :no:
 
caltha u mnie przewaznie jest 146 cos takiego czesto 150 zdarzea sie 160 ale nie chce mi sie wierzyc i mierze jeszcze raz i potem za 2 razem spada ale nie wiele. Zobacze co jutra gin powie. Moze mam felerny ten cisnieniomierz .
 
masz racje caltha. Tak zrobie. Zabiore swoj gadzet i porownam. Przed ciaza to nie wiem jak to bylo ale jakies 10 lat temu mialam wysokie . Od poczatku ciazy wszystko bylo perfekt, cisnienie super. Przyjechalam do polski i si e zaczelo:eek: moja mama z pogoda chyba tak na mnie dzialaja;-)
 
Ech dziewczyny współczuję Wam tych szpitali, kłopotów z ciśnieniem itp.
Oby wszystko się poukładało dobrze... Zdrówka Wam życzę!

Ja sobie siedzę dziś wieczorową porą bo pospałam w dzień i teraz ,,, nie bardzo mi się widzi zasypianie. Minus tego wszystkiego jest taki, że co chwilkę robię się głodna...
 
reklama
Carine, stokrotka trzymajcie sie tam w tym szpitalu.

Mi mąż dzis zrobił niespodziankę i zabrał na wózków oglądanie, bo decyzji jeszcze nie podjęliśmy, wahamy się miedzy dwoma modelami, a już trzeba powoli zamawiać wózek. Co prawda wózek wciąż nie wybrany, ale kupiliśmy narożnik. Mam nadzieje, ze przyjdzie jak P. wyremontuje już pokój. Mam nadzieje, ze zdąży przed pojawieniem sie Lilki. Ale cóż nadzieja matka głupich jak to mówią. Szalony dzis dzien był. Udanej nocy życzę!
 
Do góry