reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ależ jestem wykończona, że tak optymistycznie zacznę :-p

Nogi mi do dooopy wchodzą bo od rana na nogach. Najpierw musiałam zanieść mocz synka do lab, zakupy w biedronce ( to ta przyjemniejsza część) :-p:-) Przy okazji kupiłam sandałki na koturnie hihi :-D

Obiadek zrobiony- naleśniki bo dziś sami z Domisiem jesteśmy to nie będę kombiować. Pranie zrobione, powieszone. I nareszcie łóżko woow :-)

Czekam na listonosza, może by w końcu moje adaptery do fotelika przyniósł.

Natkusia- Happy birthday Michaś :* !!! :-)
 
Marlenkus - to dodałam dwie sałatki, jedną lekką a drugą taką bardziej konkretną :-) Sałatkę grecką, każdy zna i lubi chyba :-) Na lato nie ma lepszej. Jest trochę modyfikowana, w oryginalnej nie ma kolorowych papryk np. :-) Druga to z ananasem i kurczakiem, też bardzo smaczna, na każdą posiadówkę robię, już chyba kiedyś podawałam tutaj przepis ale musiał przepaść bo do książki kucharskiej nie poszedł :-)
 
Natkusia sto lat dla.Michałka
Asiolek obiadek zacny mniam. U mnie dziś była dziczyzna I placki ziemniaczane, też pycha, tylko że ja nie mogłam jeść tych placówkom smażone co przy mojej diecie zabronione.
Carine czekamy na wieści co tam u ciebie?
Madison wiesz że zawsze tu będziemy jakby co
 
ale dzien...Zaczal sie tak fajnie.A teraz duchota taka ze oddychac niema czym. Co zalegne na kanapie bokiem odrazu zasypiam juz lepetyna dupa i niewiem co jeszcze od tego lerzenia boli.Chyba najwiekszym pocieszeniem jest fakt ze to juz lada moement i rodzimy kobity.Dobrze ze wiemy po co sie meczymy,ze takie cudenka potem z nas wyjda.
Natkusia na wizytowym pisalas o wyniku holtera.Jak wyglada u was to badanie.Bo ja go zazwyczaj nosze od 24h do nawet tygodnia i musze pisac kazda czynnosc jaka wykonoje w danym momecie.Na dzien da sie przezyc ale na tydzien to jest tak uciazliwe ze czasami mam dosc.A holter mam 4 razy do roku zakladany.
Pogonilam babcie z dzieciem i dzieciem sasiadow do parku niech pohasaja bo oboje w domach przed kompem siada a tak to wzieli pilke pokopia troszke.Wlasnie sie zastanawiam czy niewziasc czasem i nieporobic wam fotek tego co ostatnio pokupywalam.....hmmmm
 
Hej.

Dziekuje bardzo w imieniu Michasia za wszystkie życzenia :tak: :*

Ja wrocilam od kardiologa i moge rodzic SN :-)

Niestety dzisisj sie za duzo ruszalam i w efekcie strasznie boli mnie podbrzusze jak na @.. wzielam leki i na razie nie pomaga eh.. oby nic sie nie rozwinelo..

Nie mam sil ogarniac.. wpadne jak poczuje sie lepiej..

CARINE co sie dzieje? Uwazaj na siebie!
 
Asiołek, caltha, Atana dziękuję: * Niektóre znam w lekko zmodyfikowanej wersji, inne to absolutna nowość!;) Będę działać;)
 
Dziewczyny wylezalam sie i dzis juz ciut lepiej. Przynajmniej chodzic umiem. Wlasnie przyszla mi zupka z HiPP mlody ziemniak z marchewka haha ;) Czyli jednak z probkami u nich nie problem :)

Carine- trzymaj sie!!
Anna- fajnie ze piszesz! ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry