reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Monya biedny ten Twój kocurek:-( oby szybko mu przeszło
Fiufiu Tobie też życzę spokojnego weekendu:tak: miłego wypoczynku
Magda37 kochana współczuję tej nocki obyś miała okazję odespać
Ewaelinka ajnie, że jak coś to masz z kim małego zostawić - ja swoją małą (o ile wcześniej nic się nie wydarzy) zawożę na początku sierpnia i przywiozą ją do domu tal tydzień po porodzie a co planów to ja też nie zakładam z góry bo póżniej i tak wychodzi inaczej bo człowiek zaczyna panikować;-)
Atana mam nadzieję, że nie było kolejek i szybko poszło:tak:
Izis współczuję nocy - u mnie mały też miał taki dzień ostatnio aż zaczęłam panikować ale po czekoladzie i leżeniu na boku jakoś się obudził:tak:
Natkusia oj widzę, że nie tylko ja mam ostatnio takie dni co do dogadywania się z własnym facetem:sorry2:
Madison no to ciekawie, żeby własne wyniki trzebabyło "wydrapywać" to jest szczyt wszystkiego:wściekła/y: Doczytałam, że udało się to załatwić w innym miejscu bez papierologii i czekania - to fajnie a teraz &&&&& za wyniki:tak:
Wyczekany tulę kochana:-(
Martyna93 życzę udanego dnia i zakupów:tak:
Ulika nie czuj się winna co do leżenia bo to nie jest przecież Twoje widzimisię i pamiętaj, że Ty masz tak na codzień:tak:
Mexi u mnie też problem był z imieniem i też tydzień przed porodem mój P wybrał a teraz ja nie odpuszczam i dałam mu wybór co do dwóch i nie ma innej opcji:tak:
Katushka mój też ma teraz nocki - Kochana mam nadzieję, że dodasz zdjęcie :-)
Gorgusia Ty to jesteś udana z tą pracą ale skoro się dobrze czujesz i wszystko ok to dlaczego nie:-)
Sierpniowa to super że wreszcie jedzie łóżeczko pochwal się póżniej;-)

U mnie na razie spokój zaraz idę gotować spagetti no i czekam dziś na wieści ze szpitala od babci. Przewieżli ją do Krakowa i ma właśnie zabieg poszerzania żył. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Ona ma już swoje lata (70) i jednak to wszystko robi swoje.
Mała właśnie śpi, a ja staram się Was nadrabiać. Zmykam jeszcze na wizytowy i życzę Wam udanego dnia:tak:
 
reklama
Atana właśnie podobno chrapię jak ranny hipopotam , tak mówi mój ślubny ale ja mu nie wierzę buhahahhahha


Byłam dziś na ryneczku, spacerek krótki bo oszczędność materiału ma być , zakupiłam kilo agrestu (kwaśny jak licho a i tak niewiele zostało), oraz 2x staniki bezszwowe za 2zł za szt. Jestem rozrzutna na maxa.

Podczytuję co u Was i dobrze mi , że wróciłam do domu i mogę poczytać BB, w szpitalu nie miałam jak. Ja tez z tych z niską morfologią , z tego co widziałam na wynikach delikatnie się podniosła, po tym jak brałam Vita Miner Plus Mama teraz mam Novovit Duo z DHA. W środę mam wizyte zobaczymy co powie lekarka

gorgusia wyczytałam na forum ,że nie wcześniej niż w 38 tyg, podobno wiesiołek powoduje skórcze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A nie po to, żeby je mieć w odpowiedniej chwili? :p chyba o to chodzi :)

Pytanie, które zadałam mężowi w sklepie przy oczekiwaniu na spakowanie kosza "czy umiesz sobie wyobrazić jak to jest mieć pochwę?", chwila zastanowienia i odpowiedź "nie! Ale znasz kawał o tym jak Małgosia dostała okresu? Widząc krew pobiegła do Jasia, podniosła kieckę żeby mu pokazać co się dzieje. -Jasiu zobacz, co mi się stało? ! Jaś się zamyślił na chwilkę po czym odpowiedział - no na moje oko urwało Ci jaja!" Tak więc to jest wyobrażenie mojego męża o posiadaniu pochwy :D :D

Rozmowa na poziomie, nie ma co :D

Rozmowa nr 2: "-ooo murzyn! -co, chcesz pomacać? -nie, w Gdańsku było dużo mudzinów - aaa, to już się namacałaś?" ;))
 
Ostatnia edycja:
A ją dzisiaj od rana ganiam do toalety ewidentnie mnie przeczyszcza i stresa łapie...który tam mi na suwaku wyświetla,bo z tel.nawet nie wiem na jakim etapie jestem
 
reklama
Do góry