reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja już po wizycie. Szczegóły na wizytowym.

Fiufiu uważaj na siebie,mi jak odchodziły wody to potem do nich doszła właśnie biegunka. Jak masz możliwość to przejedź się do jakiegoś gina w okolicy.
 
reklama
Kami - ja też podchrapuje ale trudno :-) Mój D. też bezdźwięczny nie jest :-)

Martyna - trzymam kciuki, żeby jednak Twoje czarnowidzenie się nie sprawdziło :-)

Napisałam do sklepu z Effuniakami czy jest szansa na inne modele karmników to mi odpisali, że chwilowo to co na stronie ale z tego co dopisali to zrozumiałam, że można sobie wybrać jakiś model i oni go przerobią na karmnik, taka usługa byłaby bezzwrotna i kosztowała jakieś 20 zł więcej. Czekam na info czy dobrze ich zrozumiałam :-) Bo wtedy to dostałoby się stanik na miarę szyty, super :-)
 
MARTYNA - niezły luz ;)

FIUUFIUU - jejku przeoczylam Twoj post. Ty to masz opanowanie dziewczyno.
Jedz gdzies, niech Cie obejrzą, moze juz sie dzieje, a jeszcze warto zatrzymać, 34t3d, to tak z poltora tygodnia przydało by sie odciagnac :)

Dobrze, ze dziewczynkę masz, one jakby co silniejsze, a jesli bedzie jeszcze taka jak mama, to juz lepiej niech jej lekarze nie wkurzaja jakimś tam wczesniactwem ;)

Trzym sie i dawaj znac!
 
Martyna- co do masazu to słyszałam o tym, ze wszystko musi byc z kroczem ok. Ja żadnych infekcji nie mam i szyjka 4 cm i sie nie skraca póki co. Wiec mam nadzieje, ze przyniesie mi to wiecej pożytku niż szkody ;)


A co do tej szyjki - to kiedy ona powinna zacząć sie skracać?


Wyczekany- dobrze, ze juz sie pogodziliscie :)


Madison- o mięśniach kegla tez staram sie pamietać i choć 5 minut dziennie poćwiczyć. Cieszę sie, ze udało Ci sie zrobic te badania i bedziesz miała te wyniki szybko.


Natkusia- jak maślane oczy bedzie robił to znaczy ze żałuje ;) u nas akurat kłótnia wynikła bardziej z tego, ze to ja jestem teraz przewrażliwiona, ale uważam ze trudno ... taki czas i wolno mi ;)


Atana- wiem, ze komplikacje zawsze mogą sie zdążyć i jest to tak naprawdę margines, ale jezeli choć w minimalnym stopniu mogłabym sie przed tym jakos ustrzec to bede próbowała ;)


Sierpniowa- pochwal sie lozeczkiem na zakupowym.


Monia- trzymam kciuki za babcie.


Gorgusia - co do lisci malin go podobno od 34 tygodnia, a nawet 32. A nawet spotkałam sie z opińiami, ze przez cała ciąże mozna pic. Ja juz dzisiaj zaczęłam kuracje, bo dochodzę do wniosku, ze troche czasu musi minąć zanim to zacznie działać ;)


Kaspian- przykra sprawa z tym balentinesem :(


Fiufiu- ale olej rycynowy to chyba juz na wywołanie?


Atana- dobre wieści z tymi karmnikami. Choć ja nie wiem czy nie zdecyduje sie na ten czarny po prostu, Ja effuniaka jeszce nie miałam i mam nadzieje, ze nie zawiodę sie bo troche obawiam sie trojkatnych cycków :)
 
GORGUSIA - dziękuje za pamiec, kochana jestes! :)

Wlasnie M odebrał, gadalam z lekarka i.... wyglada na to, ze NIE MA CHOLESTAZY!!!
Jej jak bardzo bym chciała tak!

Jeszcze wieczorem te alaty i aspaty bede miala, oby spadły!
Ale lekarka mówi, ze cholestaza bez podwyższonych kwasów zolciowych (a ten wynik wlasnie dostałam) raczej sie nie zdaza.

Dwa tygodnie temu ponad normę, teraz w dolnych granicach normy. Moze dieta, moze ten Essentiale, moze cud :)

Jeszcze te alaty, aspaty. Please, please, please.

Lekarka tez happy, tak, ze powiedziała, ze jakaś boje sie o szyjke to możemy sie w niedziele juz spotkać w gabinecie, a nie w pn :)
 
reklama
Do góry