reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
IZIS - dobre :) :) :)

GORGUSIA - nie odwazylabym sie przed skończonym 37tc, od tego liczy sie ciąże donoszona.
Ale ze ja z tych co sie nie spieszą za bardzo to i tak przeciagnelabym to do 38tc. Za to po 40tc upychalabym te liście malin gdzie popadnie ;)

MONIA - kciuki za babcie w takim razie. Niech zabieg przejdzie gladko, a potem szybko wraca do formy.

Teraz to sie wszystko przesuwa. Moja 71 letnia teściowa wciaz jeździ na nartach, a po nocy w dobrym towarzystwie i z dobrym winem wyskakuje do basenu :)

Moj synek tez spi, moze ja sie kimne, stres mnie zje zaraz, boje sie tych wyników.
 
Ja nie chcę jeszcze brać :) Tylko chcę wiedzieć od kiedy mogę. U mnie w czasie porodu szyjka pięknie funkcjonowała i nic nie utrudniała,więc chcę wierzyć,że tymi suplementami jej pomogłam i teraz też chcę :) Ale to za dwa tygodnie :)
 
MARTYNA - a czy Ty nie pisalas matury ostatnio?
Masz wyniki? W necie piszą, ze pogrom na tej matematyce był. Mam nadzieje, ze u Ciebie lepiej.
 
Gorgusia, pewnie, że nie zaszkodzi, byle po skończonym 37 tc. Ja wezmę się za masaż krocza (tydzień temu moja koleżanka rodziła bez nacięcia, bez pęknięcia - drugie dziecko. Masaż robiła od 34 tc olejkiem migdałowym). Poczekam do wizyty w przyszłym tyg. - niech oceni szyjkę
Madison, trzymam kciuki za wyniki.
FiuFiu, faktycznie, może odjedź do jakiegoś gina w okolicy - niech oceni sytuację.
Monya, dobrze że z kotkiem lepiej. Ja 2 miesiące temu przeżywałam usuwanie kamienia mojej kotce, szkoda mi jej było jak nie wiem!
Izis, dobry kawał - wiele mówi o naszych panach:)

Ja po obronach - 5 wybronionych, za tydzień druga tura i fajrant!!!! Szczerze - w pewnym momencie myslałam, że mi kość ogonowa wbije się w krzesło i już tak zostanie!!! A jakie to smutne, kiedy moi koledzy po fachu dostali po flaszce Balentines'a, a ja kwiaty :-(Przecież ich nie wypiję :-), a w tym upale do jutra niewiele z nich zostanie. Ale kochani są, że pięknie podziękowali i adios amigos!!!:-)
 
Z tego co wiem na skurcze to liście malin, a wiesiolek na szyjkę, chyba uelastycznia:-)Ale nie mam doświadczenia.

fiufiuu, obserwuj wydzielinę, jak sie zrobi obfitsza idzie rozwarcie. Mozna z tym jeszcze pochodzić, ale ja bym chyba pojechała do lekarza, te dwa tygodnie to dla maluszka bardzo duzo. 36 tc jest już naprawdę bezpieczny, lepiej chociaż do niego doczekać.
 
Spoko obserwuje. Poko co jestem z deja odcięta od świata,bo mamon mój wyruszył z mym synem naprawiać samochód do warsztatu 30km dalej. Z tymi liśćmi malin to nie wiem jak jest ale wiem na własnym przykładzie,że olejem rycynowy dziala
 
ATANA to mialas szczescie i dobrze ze nie czekalas :-)

MADISON czas na milosc :tak: bardzo fajny film, nie komedia romantyczna ;-)

CARINE dla Ciebie norma jest do 140 a dla słodkich mam do 120-130 i niestety mierzenie ok 5 razy dziennie bleh

AFJA gratuluje 34tc i pulchnego bobaska :-D

MONIA mhmm spagetti ale bym zjadla!! A na cukier nie moge :-(

GORGUSIA mozna pic po skonczonym 36tc :-)

FIUFIU czyzby cos sir zaczelo? ;-) oby mala jeszcze poczkela

Moj G. wrocil do domu i beda ciche dni ale to dobrze mam go gdzies!
 
zmierzylam sobie 2h po zupie pomidorowej i wybiło 134.....mnie sie jakos wydaje ze to jest duzo, tym bardziej ze za wiele nie zjadlam i ponoc cukrzycy nie mam.
 
reklama
CARINE a jak Ci wyszla glukoza? Bo jako normalna osoba to masz cukier mimo wszystko w normie a jako slodka mama to wynik jest powyzej normy. Kurcze ciezko stwierdzic..
 
Do góry