reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

reklama
My byliśmy na tych targach w niedziele i baaardzo jesteśmy zadowoleni:). Pogoda dopisala,nawet zrobilo sie nam gorąco jak slonko wyszlo:)...Dostaliśmy Avetu gadzety podwojne bo ja sie zakrecilam drugi raz i dostalismy druga tobre. W torbie byly wkladki laktacyjne,pudelko na pokarm,smycz,ulotki i jeszcze dostalam od pana extra smoczek dla malej:).Sami kupilismy potem laktator Aventu oczywiscie( polowalismy na niego wczesniej ale widzielismy tylko po 200zl,no w necie byly ciut tańsze..),a tu wynegocjowalismy cene za laktator 140zl,wiec sie oplacilo:):):),ponad to dostalismy rabat 50zl na fotelik MaxiCosi i musimy po niego teraz pojechac,w sumie wyjdzi 470zl za ten fotelik,a wszedzie nawet w necie najnizsza cena jaką widzielismy to bylo 520zl,wiec znow sie oplacilo:):):):)
 
No proszę!
Natt - gratuluję udanych zakupów!!

Ja nie pojechałam, bo nie zdążyłam. Specjalnie wyjechaliśmy znad morza rano, żeby zachaczyć o te targi! I niestety zajechaliśmy po południu.... Nie chciało nam się już pchać do miasta!:confused2:
 
natt to cieszę się że udały Ci się zakupy :tak:
Ja też dostałam mnóstwo gadżetów z różnych firm ale nastawiłam się bardziej na zakupy i niestety nic co by mnie interesowało nie było :-(
Ja akurat fotelik juz mam a ich było chyba najwięcej powystawianych :eek:
 
Dziewczyny czy Wy już byłyście zwiedzić porodówki w Waszych szpitalach?? Albo czy w ogóle zamierzacie to zrobić??
Bo ja w przyszłym tygodniu chciałabym jechać zobaczyć jak wygląda moja porodówka i sale poporodowe :tak::-)
 
Ja na Inflanckiej bede rodzic i od poczatku ciazy bylam juz tam dosyc sporo razy wiec na specjalne ogladanie porodowki sie nie szykuje bo i tak wiem mniej wiecej gdzie co jest. Ale jezeli nie bylas jeszcze w szpitalu w ktorym masz zamiar rodzic to chyba lepiej rozeznac sie wczesniej co i jak:-)
 
Ja tez bede na Inflanckiej:) i od początku czerwca jestesmy tam dwa razy w tyg,bo chodzimy tam do szkoly rodzenia. Wydaje mi sie ,ze juz calkiem dobrze znam ten szpital i nie mam juz potrzeby dodatkowo chodzic i zwiedzac porodowke. Ale...pewnie gdybym tam nie chodzila do szkoly i nie bywala tak czesto to tez bym chciala zobaczyc to i owo:)
 
reklama
Ja na Inflanckiej bede rodzic i od poczatku ciazy bylam juz tam dosyc sporo razy wiec na specjalne ogladanie porodowki sie nie szykuje bo i tak wiem mniej wiecej gdzie co jest. Ale jezeli nie bylas jeszcze w szpitalu w ktorym masz zamiar rodzic to chyba lepiej rozeznac sie wczesniej co i jak:-)
Bywam często w "moim" szpitalu bo chodzę tam do ginekologa i robię badania ale samą porodówkę i sale poporodowe chcę zobaczyć i dokładnie się wypytam co trzeba mieć ze sobą do porodu itd. :-):tak:
 
Do góry