reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

Hej dziewczynki :-) jak tam w szkole rodzenia? fajne sa te zajecia z psychologiem :-) nawet mojemu M sie podobały :-)i nie zasypiał:-)
Dziewczynki czy orientowałyście sie już gdzie jest jakiś duży sklep z wózkami gdzie można sobie wszystkie poogladać i popróbować?
 
reklama
Hej Aga. Wiesz co,spory wybor wózków widzieliśmy w blue city. Taki sklep dziecięcy kolo Saturna-nie pamietam nazwy choc kupiliśmy taki kilka drobiazgów:). A drugi z duzym wyborem jest w centrum handlowym Skorosze. Jedzie sie Jerozolimskimi-blisko BlueCity:).
Ale moze jeszcze cos jest w Wawie większego,tez jestem ciekawa...

A co do szkoly to ja jestem zachwycona. Same przydatne rzeczy tam mowia(jak na razie). Na prawde świetnie i do tego za darmo-nic tylko chodzic i sluchac:)
 
Duży wybór wózków jest w Świecie Dziecka - w CH Targówek (przy Domotece), jest też fajny sklep na Grochowskiej nazywa się Calineczka http://calineczka.pl/sklep/- i tu duży plus dla obsługi - bo to nie są "wciskacze", sporo wózków jest też w sklepie w Radości Paulina - oni tez sprzedaja na allegro - tam sporo rzeczy kupiłam dla Anieli - maja baaardzo dobre ceny. Na allegro są pod nikiem swiat_dziecka1 - tam się dostaje karte klienta i odrazu ma się jeszcze 5%rabatu - tak przynajmniej było kiedyś i tez miła obsługa.
 
też polecam Swiat Dziecka przy Domotece - bylimy tam w sobotę i sprzedawcy dużo czasu spędzili pokazując i omawiając z nami różne wózki... wybór faktycznie duży...

w Świecie Dziecka w Jupiterze na Towarowej też jest dużo wózków, ale nieco mniej, bo i sklep mniejszy...
 
Dziewczyny, ktore teraz chodza do SzR na Inflanckiej, macie moze jakies informacje od prowadzacych, ze remont porodowki faktycznie dobiega konca i za 2 tyg. beda juz normalnie funkcjonowaly dwie te z bloku A i B ??? Bo jak dowiedzialm sie, ze teraz czasem jest nawet po 40porodow dziennie to mnie zatkało.
 
wydaje mi się, że właśnie na wczorajszych zajęciach potwierdzono tą informację, ale głowy sobie ściąć nie dam; może natt była uważniejszą słuchaczką i się wypowie;-)
 
I jak Dziewczyny, gotowe na jutrzejsze targi?? :-)
Mnie tylko wkur...a ta pogoda, bo ma byc okropnie szaro, ponuro, deszczowo, wietrznie i tylko 12 stopni :szok:
Aż się odechciewa iśc :baffled:
 
No właśnie ta pogoda.... brrrr ja sie szykuję, ale najpierw sprawdzę jakie są prognozy na jutro - najwyżej przełożę to na niedzielę... bo nie chce mi się Anieli w taką zimnicę ciągać - bo z tego co patrzyłam na plan to atrakcje dla dzieci pod chmurką...
 
reklama
ja chyba opuszczę, bo pogoda nie zachęca, a atrakcji dla kobiet w ciąży aż tylu nie ma.. a jutro nawet jeśli pogoda będzie super, to i tak nie pójdziemy. Jutro nasza pierwsza rocznica ślubu ;-) mój mąż przygotował jakieś atrakcje...
 
Do góry