reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

Witam warszawskie sierpnióweczki :-) Ja akurat bede mama lipcowa, ale w drugiej polowie lipca. Zajrzalam sobie na wasze forum i troszke poczytalam. I widze, ze jest wsrod Was mamusia z Bielan i to z moich okolic. :-) Piszecie tez o szkole rodzenia na Inflanckiej - ja chodzilam wlasnie tam w marcu i naprawde uwazam, ze zajecia sa bardzo fajne i pouczajace. I dla mnie jako dla pierowrodki dowiedzialam sie duzo ciekawych i zyciowych rzeczy :-) . Mimo iz Sz. Bielanski mam pod nosem, to jest skreslony z mojej listy juz na dobre i chce rodzic na Inflanckiej. Pozdrawiam wszystkie warszawskie sierpnioweczki :-)

Witaj STOPI :-) czekamy wiec na twoja relacje z porodu :-):-) napisz koniecznie :-)do gina tez chodzisz na inflancka?

na 20 sierpnia (na stronie głównej jest lista sierpniówek, gdzie są wypisane terminy i nawet spodziewane płcie naszych maleństw):tak:

ja mam 23 sierpnia :-) moze spotkamy sie na porodówce :-)
 
reklama
Dzisiaj w Smyku dostałam ulotkę 13-14 czerwca będa na wyścigach targi dla mam :) zapowiada się to ciekawie, myślę, że się wybiorę... Więcej info:

Mother & Baby
 
wiesz co, chcę z mężem rodzić, to chyba kosztuje 500pln, ale jaka to sala to nie wiem:baffled: a Ty?

TeżĂ na takiej chce rodzić, ale meza bede chyba miala podczas pierwszej fazy porodu, co do parcia to i on i ja mamy mieszane uczucia ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :-)

Dzisiaj w Smyku dostałam ulotkę 13-14 czerwca będa na wyścigach targi dla mam :) zapowiada się to ciekawie, myślę, że się wybiorę... Więcej info:

Mother & Baby

Chyba tez sie tam wybiore :-)
 
Hejjjj Dziewczynki!

No to i ja wreszcie opisze swoje wrażenia po pierwszych piątkowych zajęciach w szkole rodzenia.

Wg mnie bylo super. Faktycznie mowią same przydatne i praktyczne rzeczy. Ludzi bylo calkiem sporo jak na malenką sale w ktorej byl wyklad. A! i ciesze sie,że chodzimy na 19 bo latem nie bedzie tam tak duszno i goraco( mam nadzieje....). Co do butów to mysle,że jak ma sie na sobie sportowe i wygodne to mozna sobie darować zmienianie:). Ja nie bede nosic butow na zmiane, bo i tak teraz biegam w tramkach lub innych wygodnych cichobiegach.
Jutro kolejne zajęcia , ktorych sie nie moge juz doczekac.

Aniu, wiem juz jak wygladasz, wiec tym razem nawet jak sie spoźnicie przez korki, to po prostu ci pomacham:), a na przerwie moze bedzie chwilka to pogadamy:). Buźki

Co do tej sali porodowej,to my tez chcemy rodzic w tej platnej. Chodząc do szkoly ma sie 100 zl rabatu, czyli kosztuje wtedy 500zl. Sa 4 takie sale w szpitalu!-malo troche. Decyzje gdzie chcemy rodzic podejmuje sie tuz przed porodem,tzn w izbie przyjeć. Wcześnij nic nie trzeba zalatwiać:)
 
reklama
Witam :-) AGA00782 - relacje z porodu zdam :-) Mam nadzieje, ze pozytywne :-) Chodze do lekarza do Medicoveru na Inflanckiej (visa vi szpitala), ale ten lekarz tez pracuje w szpitalu na Inflanckiej. Akurat w tamtym Medicoverze to jest kilku lekarzy ze szpitala na Inflanckiej.Ja bede rodzic na tej bezplatnej sali, a to dlatego, ze bede rodzic sama, bez taty corci, wiec nie oplaca mi sie wydawac 500zl za porod rodzinny, jak bede sama :-)A chyba, ze sie zalapie jescze na remont, bo ponoc ma sie troche przeciagnac, to wtedy sala do porodu rodzinnego jest za darmo. Wiecie moze cos na temat daty zakonczenia remontu na porodwoce??? Co do sali do porodu rodzinnego to pod koniec szkoly rodzenia zobaczycie ja dokladnie - pod warunkiem, ze na wszystkich nie bedzie akurat porodu :-) Tych sal jest malo, ale polozna mowila, ze trzeba miec wielkiego pecha jak sie chce na tej sali rodzic i akurat trafi sie na wszytski zajete!!Pozdrawiam
 
Do góry