reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
a masz prenatalne wtedy? No na samym USG może nie widać jeszcze niestety. Ale znam przypadki, gdzie już lekarz był w stanie wskazać z dużym prawdopodobieństwem płeć na pierwszych prenatalnych :)
USG prenatalne plus to z krwi ale nie wiem czy tam widać płeć. Chyba pokazują z usg tutaj u nas. Koleżanka pokazywali ale wiem że może nie być widać i tego nawet nie chce słyszeć 😅😅😅 bardzo chcemy wiedzieć już.. obstawiamy chłopaka ale ja mam z tyłu głowy taki głosik że będzie dziewczyna
 
USG prenatalne plus to z krwi ale nie wiem czy tam widać płeć. Chyba pokazują z usg tutaj u nas. Koleżanka pokazywali ale wiem że może nie być widać i tego nawet nie chce słyszeć 😅😅😅 bardzo chcemy wiedzieć już.. obstawiamy chłopaka ale ja mam z tyłu głowy taki głosik że będzie dziewczyna
a to jak chcecie już wiedzieć i to jest ważne dla Was, a USG nie pokaże, to może zrobicie któryś z testów nipt? Jest ich sporo do wyboru, pewnie są też i u Was dostepne
 
reklama
a to jak chcecie już wiedzieć i to jest ważne dla Was, a USG nie pokaże, to może zrobicie któryś z testów nipt? Jest ich sporo do wyboru, pewnie są też i u Was dostepne
nie, nie ma. Znaczy jest kolejny ale tylko jak wykarze nieprawidłowosci w pierwszym badaniu. Jeśli nic nie będzie wiadomo spytam położnej czy te drugie badania też będę mieć i kiedy. Ale przez to że są państwowe to oni cię klasyfikują na nie. Ale wizytę u położnej mam dwa dni później więc nie długo będzie wiadomo. A jeśli nie to dowiem się na pewno na 18-20 tydz na badaniu połówkowym tu jest bardzo obszerne
 
Do góry