reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Mogę tylko powiedzieć, że cię rozumiem. Mnie też praca męczy, nawet jak się naprawdę nie narobię. A od dzisiaj też mam ten ból kręgosłupa, niedawno mi mąż trochę to rozmasował i jest odrobinę lepiej, ale generalnie nie mogę wstawać i schylac się 🙈 mogę tylko chodzić prosto i siedzieć z poduszką pod plecami 🤡
Boże dokładnie mam to samo… czuję się jak emerytka 🙈
 
reklama
W 38tc zazwyczaj.
Ja chciałam spróbować sn ale mam dużo wzrostów po cc i lepiej dla mnie (podobno) jak cc i je wytną. Ale to się okaże pewnie pod koniec ciąży. Nie nastawiam się na nic.
moja koleżanka tak miala jak ty. Tak zrobili cesarkę druga wycieli wszystko i miała mniejszy brzuch niż kiedykolwiek plus mówiła że komfort inny. Była zadowolona. Dopytuje bo u mnie raczej cesarka też. W takim razie też pewnie będę miała szybciej poród.
 
moja koleżanka tak miala jak ty. Tak zrobili cesarkę druga wycieli wszystko i miała mniejszy brzuch niż kiedykolwiek plus mówiła że komfort inny. Była zadowolona. Dopytuje bo u mnie raczej cesarka też. W takim razie też pewnie będę miała szybciej poród.
Planowane wola wcześniej, żeby nie komplikować bo dużo z nas i tak urodzi wcześniej (mam na myśli np te 2 tygodnie). Właśnie mam taki wiszący brzuch nad blizną. Nie byłam przed ciążą z córką szczupła ale nie miałam takiej oponki.
 
Ja planuje w drugiej połowie kwietnia wyskoczyć gdzieś do ciepełka, pewnie Turcja. Ostatnie wakacje z jednym dzieckiem, wezme mame i siostre i poodpoczywamy. Mi lekarz mówił że jak ciąża bez problemów to nie ma przeciwwskazań w 2 trymestrze lecieć.
super 😁 trochę mnie te wasze wiadomości podbudowały bo ja straciłam nadzieję na te wakacje. W środę pogadam z lekarzem i zobaczę co mi powie ☺️
 
reklama
tyle razy miałam robione badania na tarczycę zawsze endokrynolog mówił brać leki jak zawsze. I tak robiłam. Również na stronie np diagnostyki jest napisane żeby zatrzymać leki jak zawsze
o kurde serio??? Ja lecze tarczycę od 10 lat... I od zawsze zasada nigdy przed badaniem.nie brać leku bo zaburza wynik... I kolejna Zasada godzina po leku posiłek, 2 godz po leku kawa wcześniejsze jedzenie i picie kawy zaburza wchłanianie.
 
Do góry