reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

nie, nie ma. Znaczy jest kolejny ale tylko jak wykarze nieprawidłowosci w pierwszym badaniu. Jeśli nic nie będzie wiadomo spytam położnej czy te drugie badania też będę mieć i kiedy. Ale przez to że są państwowe to oni cię klasyfikują na nie. Ale wizytę u położnej mam dwa dni później więc nie długo będzie wiadomo. A jeśli nie to dowiem się na pewno na 18-20 tydz na badaniu połówkowym tu jest bardzo obszerne
i one mogą być robione tylko przez szwedzki fundusz zdrowia? Nie można sobie po prostu zapłacić i zrobić samemu? 😳
 
reklama
a masz prenatalne wtedy? No na samym USG może nie widać jeszcze niestety. Ale znam przypadki, gdzie już lekarz był w stanie wskazać z dużym prawdopodobieństwem płeć na pierwszych prenatalnych :)

Jestem takim przypadkiem w poprzedniej ciąży 😁 lekarz był w 100% pewien że będzie chlopak i faktycznie tak było ❤️
 
Jestem takim przypadkiem w poprzedniej ciąży 😁 lekarz był w 100% pewien że będzie chlopak i faktycznie tak było ❤️
U mnie też na prenatalnych w 13 tygodniu powiedział, że będzie dziewczynka 😃 i miał rację 😃 teraz też do niego będę szła na prenatalne, więc trzymam za niego kciuki, żeby i tym razem udało mu się zobaczyć co trzeba 🤣
 
U mnie też na prenatalnych w 13 tygodniu powiedział, że będzie dziewczynka 😃 i miał rację 😃 teraz też do niego będę szła na prenatalne, więc trzymam za niego kciuki, żeby i tym razem udało mu się zobaczyć co trzeba 🤣
Mi wczoraj też z USG powiedział, ale poprzedni syn to się chował jakoś do 6 miesiąca byłam pewna że to dziewczynka 🙈
 
Ja za 6 dni boje się że nie poznamy płci 😭
Ja tam nawet wolę nie wiedzieć.
a masz prenatalne wtedy? No na samym USG może nie widać jeszcze niestety. Ale znam przypadki, gdzie już lekarz był w stanie wskazać z dużym prawdopodobieństwem płeć na pierwszych prenatalnych :)
Ja miałam na 1 prenatalnym tak.
a to jak chcecie już wiedzieć i to jest ważne dla Was, a USG nie pokaże, to może zrobicie któryś z testów nipt? Jest ich sporo do wyboru, pewnie są też i u Was dostepne
Są też testy z moczu po 10tc
nie, nie ma. Znaczy jest kolejny ale tylko jak wykarze nieprawidłowosci w pierwszym badaniu. Jeśli nic nie będzie wiadomo spytam położnej czy te drugie badania też będę mieć i kiedy. Ale przez to że są państwowe to oni cię klasyfikują na nie. Ale wizytę u położnej mam dwa dni później więc nie długo będzie wiadomo. A jeśli nie to dowiem się na pewno na 18-20 tydz na badaniu połówkowym tu jest bardzo obszerne
na połówkowym też może się schować
 
reklama
Do góry