reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja narazie nic nie przytyłam. Ale pilnuje się, bo nie chciałabym później w wakacje być bardzo duża i się męczyć w upały 🐷

Dziś odebrałam wyniki i mam TSH 0,23. Przed ciążą miałam zawsze wysokie ok 4. Nigdy nie miałam takiego niskiego - nie biorę leków.

Dziewczyny a co mysliscie o podróżowaniu w ciąży? Mam na myśli samolotem. Będę konsultowała z lekarzem, trochę się obawiam. ✈️
 
Ja narazie nic nie przytyłam. Ale pilnuje się, bo nie chciałabym później w wakacje być bardzo duża i się męczyć w upały 🐷

Dziś odebrałam wyniki i mam TSH 0,23. Przed ciążą miałam zawsze wysokie ok 4. Nigdy nie miałam takiego niskiego - nie biorę leków.

Dziewczyny a co mysliscie o podróżowaniu w ciąży? Mam na myśli samolotem. Będę konsultowała z lekarzem, trochę się obawiam. ✈️
Mi zawsze mówili, że nie ma przeciwskazań
A robicie na każdą wizytę mocz i morfologie? Ja, mam za 3 tygodnie wizytę i nie mam zleconych tym razem.
Mój chce na każdą
 
1000010641.jpg

Jak to dr określił
Mamy świetny sprzęt ale ilość wzrostów jakie mam po cc daje kiepski obraz i z dźwiękiem serca też było ciężko ale słyszeliśmy
 
Ja narazie nic nie przytyłam. Ale pilnuje się, bo nie chciałabym później w wakacje być bardzo duża i się męczyć w upały 🐷

Dziś odebrałam wyniki i mam TSH 0,23. Przed ciążą miałam zawsze wysokie ok 4. Nigdy nie miałam takiego niskiego - nie biorę leków.

Dziewczyny a co mysliscie o podróżowaniu w ciąży? Mam na myśli samolotem. Będę konsultowała z lekarzem, trochę się obawiam. ✈️
Nie ma przeciwwskazań do lotów, a co najmniej do końcówki ciąży.
A robicie na każdą wizytę mocz i morfologie? Ja, mam za 3 tygodnie wizytę i nie mam zleconych tym razem.
Ja w ogóle moczu nie miałam w tej Austrii 🫣 a morfologię miałam raz, a drugi raz po 20 tygodniu chyba. Zastanawiam się czy prywatnie sobie nie zrobić badań.
 
reklama
Do góry