reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
Bierz i się nie zastanawiaj ;) nie ma innych lekow na niedoczynność, ja biore juz 150 :D
 
reklama
ej, a ile Wam krwi do tej NIFTY pobierali? Bo mi koleżanka powiedziała dzisiaj, że dużo, a mi wróciły mdłości i nawet woda mi nie idzie 😭 wmuszam w siebie po łyczku, dobrze że na późniejszą godzinę mam :D
zwykłą fioleczke, duzo to ja mam na pobraniu do 4 specjalistów- gdy mi co chwilę 5 fiolek pobierają na raz 🤣
 
Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
ach i jak zaczniesz brać lek to tuż przed wizytą i endo powtórz ft3, ft4 i tsh - tak, by lekarz na tej wizycie zobaczyla czy ta dawka leku zbija Ci tsh i jaki będzie wynik za 3 tygodnie. Że na czczo i bez leku rano robisz badanie to zapewne wiesz 💜
 
Byłam na wizycie w tej przychodni patologii ciąży przy szpitalu... ogólnie lekarz powiedział coś dobrego i złego... otóż nie jestem beznadziejnym przypadkiem o póki co jest git aleeee ryzyko preeklampsji jest turbo wysokie i bez acardu jesteśmy wiecie gdzie...
Powiedział, że acard to moja jedyna szansa i on chce bym jeszcze raz spróbowała, bo dusznosci mogły być spowodowane też początkiem ciąży itp... i ja też chcę spróbować. Nawet sie pośmialiśmy, ze nikomu jeszcze nie zaszkodziło kilka miesięcy dusznosci- to akurat moje poczucie humoru ;) Wiec póki mnie nie jebnie wstrząs to sobie będę chodzić z dusznościami 🤣🤯
No ale tak serio mam zacząć brac dawkę 150 i modlić sie... by było dobrze (jestem niewierzaca, więc nawet nie mam do kogo sie modlić 🤷‍♀️)
Trzymajcie kciuki... bo jeśli zostanę bez acardu to naprawdę czarno to widzę...
Nie było usg bo samo omówienie moich chorób, wyników itp zajęło nam z 25 minut... a 5 dni temu miałam prenaralne...
Za to w czwartek idę prywatnie to sobie pooglądamy małego...
Trzymam.kciuki za pozostałe dziś wizyty 🤣
 
reklama
Hej, dziewczyny. Miałam dziś wizytę u gina. Wypisała mi euthyrox 25,mam tsh 2.69. Endokrynologa mam na 15 lutego. Boję się zaczynać brać ten lek bez endokrynologa. A i jeszcze jestem taka głupia brałam kreon, kiedy miałam ciężko w żołądku ((( a dziś się dowiedziałam, że nie można 😥😥😥😥
w którym jesteś tygodniu? 25 to dawka minimalna. Bardziej niebezpieczne byłoby zbagatelizowanie TSH. I koniecznie przed samą wizytą nowe badania TSH, Ft3, Ft4.
 
Do góry