reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Jeszcze raz ja i moje kołatanie serca 🙊😁 Ale ostatnie pytanie, raczej dla proby logicznego wyjasnienia, zebym do poniedzialkowej wizyty nie swirowala pawiana. Czy mozliwe, ze takie kolatanie robi mi sie po obfitym posilku? Jakis wyrzut insuliny? Glukoza? Coś coś? Pierwszy raz zrobilo mi sie tak po dosc poteznej dawce Nutelli 🙊 Dzisiaj za to bylam na pobraniu krwi wiec jak wpadlam do domu to nie zalowalam chlebusia zytniego z twarozkiem. Wiec tak sobie teraz mysle, moze organizm musi zwiekszyc obroty zeby to przetrawic? 🤔 Czy to nie ma zwiazku i nic nie tlumaczy mojego obzarstwa? 😁
Według mnie ma to związek ja mam cukrzycę ciążową i zawsze jak rośnie cukier to tak mam nie mówię że bym jakiś wysoki ale po prostu po posiłku tak mi się robi przed ciaza to samo miałam i miałam io
 
reklama
Halo jak tam niedziela! ☺️
My właśnie wróciliśmy z sanek z córką 😄 i biorę się za obiad 😄
Wczoraj byłam na pobraniu krwi... pierwszy raz zaliczyłam rzyganko jak wróciłam do domu 🙈
Znowu tsh poszybowało mocno do góry 😭🤦‍♀️ wykończy mnie ta moja tarczyca. Córka urodziła się z wrodzoną niedoczynnościa i boję się powtórki 🥺
 
reklama
Do góry