reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
tak i przede wszystkim duzo doświadczen i historii... albo mnie dobiją albo pocieszą.
A wiecie co mnie dobija? Że to dziecko jest zdrowe, a moje ciało jest chujo*e i przez nie nie będzie mogło rozwijać sie odpowiednio... :(
a nie powiedział Ci co wpływa na takie ryzyko? Wiek? Ciśnienie?
 
reklama
prowadzący za tydzień a patologia ciąży w poniedziałek 💜
A lekarz może mówił Ci o badaniu PLGF-1? Wczoraj moja lekarka powiedziała że można to wykonać i razem do kupy z pappą i usg wyliczają ryzyko preeklampsji i porodu przedwczesnego. Może to miałaś już? Bo ja nie mam tak ryzyka wyliczonego jak Ty, w sensie w ogóle nie mam o tym wspomniane, tylko że u mnie dobre przepływy i tyle. A teraz niby u każdej ciężarnej można coś takiego wykonać, a szczególnie po 35 rz jest wskazane.
 
Do góry