reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
jaką heparynę bierzesz? Ja mam 4000.
clexane 6000... plus od początku ciazy i pol roku przed ciążą mam leki na nadciśnienie... ciekawe czy to.ma jakieś znaczenie... że ja to ciśnienie leczę. Bo to przecież nie jest tak, że ja w 12 tyg ciąży dowiedziałam się o nadciśnieniu i ryzyku stanu przedrzucawkowegp...
 
Dziewczyny ile się czeka na zapis na prenatalne? Ja idę w poniedziałek do gina i dopiero wtedy da mi skierowanie... Nie wiem czy zdążą mnie gdzieś wepchnąć, widzę że wy macie już wyznaczone terminy a ja czekam jak głupek😉
 

lekarz od prenatalnych to był i pierwsze co powiedział to ze trzeba będzie wprowadzić profilaktykę z acardu
.. na co ja ze mam alergie... a on, ze w takim razie omówić to z prowadzącym. Wiecie on nie był od decyzji...
Chyba napisze wątek na forum czy ktoś przerabiał podobne sytuacje, może się czegoś dowiem... :(
W poniedziałek mam 1 wizyte w UCK na patologii ciąży i tak się cieszę, że wcześniej sie tam wbiłam... oni na pewno przerobili najgorsze przypadki... :(
 
Dziewczyny ile się czeka na zapis na prenatalne? Ja idę w poniedziałek do gina i dopiero wtedy da mi skierowanie... Nie wiem czy zdążą mnie gdzieś wepchnąć, widzę że wy macie już wyznaczone terminy a ja czekam jak głupek😉
ja też czekam chociaż chcę zrobić między 6 a 9 lutego bo lekarz, do którego się wybieram, jeszcze nie udostępnił grafiku na luty Przychodni🙄 ale skoro ja się nie mogę zapisać to chyba inne babki też więc jednak liczę, że będzie termin 😬
 
Dziewczyny ile się czeka na zapis na prenatalne? Ja idę w poniedziałek do gina i dopiero wtedy da mi skierowanie... Nie wiem czy zdążą mnie gdzieś wepchnąć, widzę że wy macie już wyznaczone terminy a ja czekam jak głupek😉
wiesz co, nie wiem jak to dokładnie wygląda, u mnie kobitka policzyła kiedy 12+0 i taki termin wpisała.
 
reklama
A lekarz może mówił Ci o badaniu PLGF-1? Wczoraj moja lekarka powiedziała że można to wykonać i razem do kupy z pappą i usg wyliczają ryzyko preeklampsji i porodu przedwczesnego. Może to miałaś już? Bo ja nie mam tak ryzyka wyliczonego jak Ty, w sensie w ogóle nie mam o tym wspomniane, tylko że u mnie dobre przepływy i tyle. A teraz niby u każdej ciężarnej można coś takiego wykonać, a szczególnie po 35 rz jest wskazane.
lozyskowy czynnik wzrostu - tak właśnie z tym.poszłam.na pappe i wynik tego badania podbił mi tak.mocno ryzyko...
 
Do góry