reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Cześć, Chciałabym do Was dołączyć bo podczytuje już od jakiegoś czasu. W tym roku kończę 32 lata i to pierwsze nasze dziecko. Staraliśmy się rok, udało się w czwartym cyklu stymulowanym. Ostatnią wizytę miałam 2 stycznia i to wg usg było 9+0, następna wizytę mam 19 stycznia, 26 stycznia test pappa. Termin porodu z usg 6 sierpień.
Gratuluje wszystkim przyszłym mamom :)
Witamy serdecznie na pokładzie Sierpniowych Mamuś😉
 
Tak dobrze czułam się w dzień. Wybija godzina 17 i 🤢
Ale to tak mnie mdli teraz, że chyba zaraz naprawdę pójdę zwymiotować 🤮
Dziewczyny, z 11+ powiedzcie, że u Was już troszkę lepiej 😰
to już okres przejściowy 🤣 wcześniej miałam cale dnie mdłości, później popołudniami, a teraz ok 12+ ustąpiło... Także daj sobie chwilkę 💜
 
Czy Wy dziewczyny też się tak stresujecie między wizytami czy wszystko jest ok, czy nadal serduszko biję?
Ja miałam tylko stresa przed tą pierwszą wizytą z serduszkiem. Potem jak mi puścił jak bije to mi też wszystkie nerwy puściły. Teraz jestem szczęśliwą mamusią i nawet nie dopuszczam myśli, że coś się może skopać
 
reklama
Tak dobrze czułam się w dzień. Wybija godzina 17 i 🤢
Ale to tak mnie mdli teraz, że chyba zaraz naprawdę pójdę zwymiotować 🤮
Dziewczyny, z 11+ powiedzcie, że u Was już troszkę lepiej 😰
Nie jest tak że super, ale z perspektywy czasu okres pomiędzy 9+0 a 10+0 to był najgorszy koszmar. Teraz jestem 11+6 chyba i jest coraz lepiej.
 
Do góry