reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Cześć, Chciałabym do Was dołączyć bo podczytuje już od jakiegoś czasu. W tym roku kończę 32 lata i to pierwsze nasze dziecko. Staraliśmy się rok, udało się w czwartym cyklu stymulowanym. Ostatnią wizytę miałam 2 stycznia i to wg usg było 9+0, następna wizytę mam 19 stycznia, 26 stycznia test pappa. Termin porodu z usg 6 sierpień.
Gratuluje wszystkim przyszłym mamom :)
Witamy serdecznie na pokładzie Sierpniowych Mamuś😉
 
Tak dobrze czułam się w dzień. Wybija godzina 17 i 🤢
Ale to tak mnie mdli teraz, że chyba zaraz naprawdę pójdę zwymiotować 🤮
Dziewczyny, z 11+ powiedzcie, że u Was już troszkę lepiej 😰
to już okres przejściowy 🤣 wcześniej miałam cale dnie mdłości, później popołudniami, a teraz ok 12+ ustąpiło... Także daj sobie chwilkę 💜
 
Czy Wy dziewczyny też się tak stresujecie między wizytami czy wszystko jest ok, czy nadal serduszko biję?
Ja miałam tylko stresa przed tą pierwszą wizytą z serduszkiem. Potem jak mi puścił jak bije to mi też wszystkie nerwy puściły. Teraz jestem szczęśliwą mamusią i nawet nie dopuszczam myśli, że coś się może skopać
 
reklama
Tak dobrze czułam się w dzień. Wybija godzina 17 i 🤢
Ale to tak mnie mdli teraz, że chyba zaraz naprawdę pójdę zwymiotować 🤮
Dziewczyny, z 11+ powiedzcie, że u Was już troszkę lepiej 😰
Nie jest tak że super, ale z perspektywy czasu okres pomiędzy 9+0 a 10+0 to był najgorszy koszmar. Teraz jestem 11+6 chyba i jest coraz lepiej.
 
Do góry