reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja w tym samym dniu pappa i usg bo tak podobno najlepiej dla porównania ryzyk (według mojej lekarki).
Tez tak robie. Chociaz ja mam combo. Usg, pobranie krwi i wizyta w tym samym dniu. W zasadzie tylko przechodze miedzy pietrami budynku 😁 Mysle ze na wizycie usg juz nie bedzie. Po prostu wpis w karte, sprawdzenie wynikow (morfologia i mocz).
 
Ale dużo z Nas ma 29.01 prenatalne, Ja równiez😁 ja nie wiem waśnie czy lepiej zrobić pobranie krwi w ten są dzień czy w piątek
U mnie w labie piszą, że czas oczekiwania 2-5 dni, więc nie wiem nawet czy dla bezpieczeństwa nie pójść dzień wcześniej na pobranie krwi :(
 
U mnie było to narzucone,tzn termin pobrania,że jak USG 29.01 to na krew 25.01 ale co.ciekawe...bo byłam wcześniej zapisana na prenatalne w innym szpitalu - w poradni genetycznej w Bydgoszczy i tam nie było mowy o krwi...dziwne.. widać co region to jakieś inne procedury czy jak?
Hmm moze tez nie mieli tam labu jak u mnie? wlasnie dzwnilam do rejestracji i powiedzieli mi ze u nich nie ma labu i muszę gdzieś indziej pobrać krew a potem im wysłać wynik i w ten sam dzień zrobic pobranie albo max dzień po prenatalnych🤷‍♀️
 
U mnie było to narzucone,tzn termin pobrania,że jak USG 29.01 to na krew 25.01 ale co.ciekawe...bo byłam wcześniej zapisana na prenatalne w innym szpitalu - w poradni genetycznej w Bydgoszczy i tam nie było mowy o krwi...dziwne.. widać co region to jakieś inne procedury czy jak?
Bez krwi to tylko USG 12 tygodnia czy jakoś tak. Dziwne trochę.
 
U mnie w labie piszą, że czas oczekiwania 2-5 dni, więc nie wiem nawet czy dla bezpieczeństwa nie pójść dzień wcześniej na pobranie krwi :(
gdzieś czytałam że lepiej jak jest już wynik w dniu usg czyli zeby wczesniej robic.. Ale z drugiej strony niby najbardziej adekwatne wyniki sa jak tego samego dnia, juz nic nie wiem każdy inaczej mowi🫣
 
Ja już jestem po 1 badaniu prenatalnym 😀 dzidziuś zdrowy 💞 wyszło 12+3, także termin na lipiec, ale zostaje już z wami ☺️ fasolka ma już 6 cm! Pobranie do nifty poszło dzisiaj, w przyszłym tyg powinny być wyniki i płeć dzidzi 👶
wspaniale, obyś rozpoczęła dobrą passę i przyniosła nam wszystkim szczęście 😘
 
gdzieś czytałam że lepiej jak jest już wynik w dniu usg czyli zeby wczesniej robic.. Ale z drugiej strony niby najbardziej adekwatne wyniki sa jak tego samego dnia, juz nic nie wiem każdy inaczej mowi🫣
Mój gin mi napisał tak:
 

Załączniki

  • 20240112_140449.jpg
    20240112_140449.jpg
    313,3 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry