reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Moj test chyba się pomylił … wczoraj po 3 minutach była blada kreska, wieczorem zrobiłam znowu nic nie wyszło 🤔 a dziś na tym teście pojawiła się kreseczka . I robiłam dziś 2 i także nic . Miałam iść na betę ale po tych testach stwierdziłam ze raczej chyba bez sensu… poczekam bliżej mojej miesiączki i zrobię ostateczny test . W sumie z córka dopiero w 36 dniu cyklu mi wyszła krecha a w 31 dc tez nic . Teraz obecnie jest 30 dc .
 
reklama
Hej dziewczyny, wczoraj byłam na wizycie. Jest zarodek z serduszkiem 💓 Lekarz ocenia na 5+6 (czyli jednak owulacja byłą w piątek, a nie w sobotę).
Teraz mogę się oficjalnie przywitać :) Termin na 02.08.
Moja historia: 39 lat ja, 40 lat mąż. Pierwsze dziecko w wieku 33 lat, w 1cs. Ciąża idealna. Druga ciąża w wieku 38 lat, również w 1cs, ale nasza radość nie trwała długo. Puste jajo płodowe, poronienie w 10 tyg. w listopadzie 2022. Od stycznia 2023 się staraliśmy, ale bez efektu. W październiku podeszliśmy do in vitro. Z 6 zapłodnionych komórek żadna nie przetrwała do 5 doby, nie było czego transferować. Postanowiłam, że w listopadzie zrobię miesiąc przerwy na podciągnięcie wyników krwi (lekka anemia). 21 listopada okazało się, że zaszłam w ciążę naturalnie :) Cud. No i jestem tu teraz z Wami :)

Ja po wizycie, wychodzi z usg 5+6 a z om 6+6. Czyli wszystko się zgadza z owulacją i długością cyklu.
Jest serduszko, kropek ma 3mm :)
Super dziewczyny, gratulacje 🥰🥰🥰

U mnie USG idealnie pokrywa się z OM :) Termin porodu z wczorajszego USG to 30.07
 
Jak przechodziłaś covid? Miałaś gorączkę?
Mega słabo. Miałam 39 gorączki, ale dwa dni. Apap na szczęście dał radę. Siedzę już ponad tydzień w domu. Został mi kaszel No i te nieszczęsne zatoki 😒
A Ty też siedzisz z covidem? U mnie dosłownie wszyscy naokoło mają 😒 tylko my mamy gorzej..
 
Mega słabo. Miałam 39 gorączki, ale dwa dni. Apap na szczęście dał radę. Siedzę już ponad tydzień w domu. Został mi kaszel No i te nieszczęsne zatoki 😒
A Ty też siedzisz z covidem? U mnie dosłownie wszyscy naokoło mają 😒 tylko my mamy gorzej..

Tak, z covidem. W środę rano wysikałam ⏸️ kreski, a wieczorem już temperatura zaczęła rosnąć, w nocy z środy na czwartek 39 stopni, ale na szczęście już jest ok. Godzinę temu mierzyłam i 37.5, więc oby to był koniec gorączki. Zatoki i katar masakra. Covid mam od mojego niemęża, który wysmarkał swoje ⏸️ kreski covidowe we wtorek rano, zaczęło go brać w poniedziałek. No nie miał kiedy tego dziadostwa do domu przytargać 🤦‍♀️
 
29.12 chociaż nie wiem jak wytrzymam :D
Finansowo to pomyślę to szybciej przeboleje - moja super popularna gin (niestety, celebryty tam chodzą) za wizyte z usg w ciąży bierze 460 zł... 100 więcej niż w 2022.
A Ty kiedy kolejny podgląd?
Za 2 tyg., 21.12. Pozostanę przy tym lekarzu, u którego byłam wczoraj. Sądziłam, że opinie w necie są przesadzone, ale to naprawdę jakiś czarodziej, działa mega uspokajająco, jak balsam na duszę. Oprócz tego ;) jest też bardzo dobrym specjalistą. Zajmuje się prowadzeniem ciąży w klinice leczenia niepłodności, więc musi mieć wiedzę, spotyka nawet te najtrudniejsze przypadki. No i ze względu na to, że to prywatna klinika, to sprzęt mają najwyższej klasy. Cena spora, 350 zł za wizytę.
 
Przepraszam, ze nie na temat, ale od wczoraj nad tym mysle. Czy Ty tez jestes na Duphastonie? Moj ginekolog, jak ja to mowie miejscowy, kazal mi brac 2x2tabl i tak biore. Z kolei lekarz w klinice 2x1. I sie zastanawiam czy zostac przy 2x2 czy zejsc do nizszej dawki.
Na duphastonie i luteinie dopochwowo. Ja biorę 2x1 tabletki plus luteina x1. Ja bym chyba zeszła do 2x1.
 
reklama
Do góry