reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Zapisałam się dziś na wizytę na nfz na 18.12. będzie wtedy 6 tydz. + 4 dni, obym dotrwała do tej wizyty. Chociaż jeszcze rozmyślam czy prywatnie nie pójść 8 grudnia żeby być bardziej spokojną.
Ale oblodzone u mnie drogi, trudne warunki :/
Ściskam mocno w ten chłodny dzień 🤗
 
reklama
Zapisałam się dziś na wizytę na nfz na 18.12. będzie wtedy 6 tydz. + 4 dni, obym dotrwała do tej wizyty. Chociaż jeszcze rozmyślam czy prywatnie nie pójść 8 grudnia żeby być bardziej spokojną.
Ale oblodzone u mnie drogi, trudne warunki :/
Ściskam mocno w ten chłodny dzień 🤗
Ja mam dzisiaj koło 5/5t1d i za 1,5h wizytę. Może będzie chociaż coś już widać. Mam tylko nadzieję, że wszystko okaże się w porządku :(
 
Lux Med: Anna Kamińska, Ewa Kuś, Katarzyna Słodczyk, Piotr Stec, Elżbieta Miłecka
USG prenatalne wykonuję tam u dr. Przygody bo ma certyfikat, ale jest raczej bez szału, choć wszystko sprawdzone

Na NFZ na Inflanckiej ( https://www.wizk.pl/ ) prowadzę ciąże u dr. Justyny Milewskiej i jestem bardzo zadowolona (tak jak napisałam wyżej, każda wizyta to badanie plus USG, oczywiście omówienie wszystkiego danie badań i skierowań itd.)
Raz w ramach zastępstwa (wakacje) byłam u dr. Marty Wojtuń i też wizyta na plus - wiele dziewczyn też bardzo poleca.
Jedyny minus przychodni przyszpitalnej to opóźnienia - niestety pacjentki są zapisywane co ok. 40 minut, a tak jak napisałam wyżej zwykle w gabinecie spędza się około 1h
Dzięki bardzo
 
Ja mam dzisiaj koło 5/5t1d i za 1,5h wizytę. Może będzie chociaż coś już widać. Mam tylko nadzieję, że wszystko okaże się w porządku :(
Bądź dobrej myśli! 🙂 Trzymam mocno kciuki ✊✊️ Daj znać po :)
Ja kiedyś poszłam też w tym terminie to było widać pęcherzyk i człowiek się już w miarę uspokoił. I tego 8.12 będzie u mnie 5+1. Chyba pójdę 😉
 
Ja mam dzisiaj koło 5/5t1d i za 1,5h wizytę. Może będzie chociaż coś już widać. Mam tylko nadzieję, że wszystko okaże się w porządku :(
Zachęcam do wizyty! Ja jestem w 5 tygodniu, byłam w poprzedni czwartek u lekarza i zobaczył już pęcherzyk umiejscowiony w macicy ☺️ trzymam kciuki, żeby było już widać 🥰
 
Czesc Dziewczyny, z lekką dozą niepewności chcialabym do Was dołączyć :) wczoraj wieczkrem od niechcenia zrobiłam test, bo okres miał przyjść dopiero 2go grudnia i o dziwo zobaczyłam drugą lekką kreseczkę.. więc zrobiłam 2 kolejne i jeden rano 😅 i 1/4 wyszedl negatywny, więc poleciałam szybko na bete rano i wynik to 35 😁 wg OM termin mam na 10go sierpnia.
Na stanie córcia niespełna 3 miesięczna, więc zgotowaliśmy sobie mały armagedon, ale nie ja pierwsza i nie ostatnia, więc jakos to będzie 😁 trzymam kciuki za wasze wizyty i bety, ja sie umowilam na 13go grudnia na wizytę, a za 2 i 4 dni powtórzę betę :)
 
Czesc Dziewczyny, z lekką dozą niepewności chcialabym do Was dołączyć :) wczoraj wieczkrem od niechcenia zrobiłam test, bo okres miał przyjść dopiero 2go grudnia i o dziwo zobaczyłam drugą lekką kreseczkę.. więc zrobiłam 2 kolejne i jeden rano 😅 i 1/4 wyszedl negatywny, więc poleciałam szybko na bete rano i wynik to 35 😁 wg OM termin mam na 10go sierpnia.
Na stanie córcia niespełna 3 miesięczna, więc zgotowaliśmy sobie mały armagedon, ale nie ja pierwsza i nie ostatnia, więc jakos to będzie 😁 trzymam kciuki za wasze wizyty i bety, ja sie umowilam na 13go grudnia na wizytę, a za 2 i 4 dni powtórzę betę :)
Wow szybko się zdecydowaliście. Trzymam kciuki za Was! Ja mam półtoraroczną córkę i będzie ciężko ale u Ciebie to hardcore :D
 
reklama
Do góry