reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja trzymam kciuki żeby jednak okazało się za parę dni że jest ok a to pierwsze usg (z tym pseudo pęcherzykiem) to jakaś wstrętna pomylka i lekarz konował, który tak Cię zestresował.
Jadę za pół godziny na betę. Według kalkulatora muszę mieć wynik minimum 3000
 
Zobacz, u mnie taki obraz.
 

Załączniki

  • 20231127_161956.jpg
    20231127_161956.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 112
Tak. 3000 to by wychodziło około 75% przyrostu. Owulka prawdopodobnie 5 listopada
Hmmmmm u mnie owulka 8.11
Ja mam pęcherzyk 50mm a ty 56mm. Wydaje mi się że wszystko będzie dobrze i lekarz Cię zrobił w uja na pierwszej wizycie. Trzymam niezmiennie kciuki i afirmuje pozytywne zakończenie sprawy :)
 
reklama
Hmmmmm u mnie owulka 8.11
Ja mam pęcherzyk 50mm a ty 56mm. Wydaje mi się że wszystko będzie dobrze i lekarz Cię zrobił w uja na pierwszej wizycie. Trzymam niezmiennie kciuki i afirmuje pozytywne zakończenie sprawy :)
Nie wiem, jestem tak zdenerwowana że brzuch mnie zaczął boleć... 😔 Oby jutro rano był już wynik bety to się może chociaż wyjaśni w którąś stronę
 
Do góry