reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Jutro będę dzwonić się umawiać - bo dowiedzieliśmy się o wszystkim w piątek 🙈. Myślę,że umówię między 4.12-8.12. A Ty kiedy?😊
 
Wszytskie apki i kalendarze pokazują mi 4 tydz i 2 dzień dziś - więc za tydzień w piątek będzie koniec 5 tyg. jeśli jakoś to źle liczę to mnie popraw - bo nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia- bazuje tylko na apkach i kalkulatorach w necie 🙈
 
Ale jak dowiedziałaś się w ostatni piątek, a ja tydzień wcześniej to jednak chyba będzie u Ciebie koniec 4 tyg? :) ja to liczę tak ze będę wtedy 5+6/6+0 wg domniemanej owulacji:)
Wszytskie apki i kalendarze pokazują mi 4 tydz i 2 dzień dziś - więc za tydzień w piątek będzie koniec 5 tyg. jeśli jakoś to źle liczę to mnie popraw - bo nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia- bazuje tylko na apkach i kalkulatorach w necie 🙈
 
To pytanie kiedy testowała. Mogła dopiero parę dni po opóźnionej miesiączce i termin ma ok.
@DagaK Kiedy ostatnia miesiączka?
27.10.23 była ostatnia miesiączka. Owulacja według testów owulacyjnych wypadła 13.11. Test sikany zrobiłam w piątek 24.11 była pozytywny plus beta z krwi wyszła 41.1.
 
reklama
Ja miałam ostatnia miesiączkę 23.10, a owu wg testów i objawów Ok 6/7.11 i mam dziś około 4 +5 :D ale nie chce oczywiście tutaj w błąd nikogo wprowadzać:) może to ja źle liczę co byłoby na moją korzyść bo większa szansa ze będzie coś widać na usg😅
 
Do góry