reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Zapisałam się dziś na wizytę na nfz na 18.12. będzie wtedy 6 tydz. + 4 dni, obym dotrwała do tej wizyty. Chociaż jeszcze rozmyślam czy prywatnie nie pójść 8 grudnia żeby być bardziej spokojną.
Ale oblodzone u mnie drogi, trudne warunki :/
Ściskam mocno w ten chłodny dzień 🤗
 
reklama
Zapisałam się dziś na wizytę na nfz na 18.12. będzie wtedy 6 tydz. + 4 dni, obym dotrwała do tej wizyty. Chociaż jeszcze rozmyślam czy prywatnie nie pójść 8 grudnia żeby być bardziej spokojną.
Ale oblodzone u mnie drogi, trudne warunki :/
Ściskam mocno w ten chłodny dzień 🤗
Ja mam dzisiaj koło 5/5t1d i za 1,5h wizytę. Może będzie chociaż coś już widać. Mam tylko nadzieję, że wszystko okaże się w porządku :(
 
Lux Med: Anna Kamińska, Ewa Kuś, Katarzyna Słodczyk, Piotr Stec, Elżbieta Miłecka
USG prenatalne wykonuję tam u dr. Przygody bo ma certyfikat, ale jest raczej bez szału, choć wszystko sprawdzone

Na NFZ na Inflanckiej ( https://www.wizk.pl/ ) prowadzę ciąże u dr. Justyny Milewskiej i jestem bardzo zadowolona (tak jak napisałam wyżej, każda wizyta to badanie plus USG, oczywiście omówienie wszystkiego danie badań i skierowań itd.)
Raz w ramach zastępstwa (wakacje) byłam u dr. Marty Wojtuń i też wizyta na plus - wiele dziewczyn też bardzo poleca.
Jedyny minus przychodni przyszpitalnej to opóźnienia - niestety pacjentki są zapisywane co ok. 40 minut, a tak jak napisałam wyżej zwykle w gabinecie spędza się około 1h
Dzięki bardzo
 
Ja mam dzisiaj koło 5/5t1d i za 1,5h wizytę. Może będzie chociaż coś już widać. Mam tylko nadzieję, że wszystko okaże się w porządku :(
Bądź dobrej myśli! 🙂 Trzymam mocno kciuki ✊✊️ Daj znać po :)
Ja kiedyś poszłam też w tym terminie to było widać pęcherzyk i człowiek się już w miarę uspokoił. I tego 8.12 będzie u mnie 5+1. Chyba pójdę 😉
 
Ja mam dzisiaj koło 5/5t1d i za 1,5h wizytę. Może będzie chociaż coś już widać. Mam tylko nadzieję, że wszystko okaże się w porządku :(
Zachęcam do wizyty! Ja jestem w 5 tygodniu, byłam w poprzedni czwartek u lekarza i zobaczył już pęcherzyk umiejscowiony w macicy ☺️ trzymam kciuki, żeby było już widać 🥰
 
Czesc Dziewczyny, z lekką dozą niepewności chcialabym do Was dołączyć :) wczoraj wieczkrem od niechcenia zrobiłam test, bo okres miał przyjść dopiero 2go grudnia i o dziwo zobaczyłam drugą lekką kreseczkę.. więc zrobiłam 2 kolejne i jeden rano 😅 i 1/4 wyszedl negatywny, więc poleciałam szybko na bete rano i wynik to 35 😁 wg OM termin mam na 10go sierpnia.
Na stanie córcia niespełna 3 miesięczna, więc zgotowaliśmy sobie mały armagedon, ale nie ja pierwsza i nie ostatnia, więc jakos to będzie 😁 trzymam kciuki za wasze wizyty i bety, ja sie umowilam na 13go grudnia na wizytę, a za 2 i 4 dni powtórzę betę :)
 
Czesc Dziewczyny, z lekką dozą niepewności chcialabym do Was dołączyć :) wczoraj wieczkrem od niechcenia zrobiłam test, bo okres miał przyjść dopiero 2go grudnia i o dziwo zobaczyłam drugą lekką kreseczkę.. więc zrobiłam 2 kolejne i jeden rano 😅 i 1/4 wyszedl negatywny, więc poleciałam szybko na bete rano i wynik to 35 😁 wg OM termin mam na 10go sierpnia.
Na stanie córcia niespełna 3 miesięczna, więc zgotowaliśmy sobie mały armagedon, ale nie ja pierwsza i nie ostatnia, więc jakos to będzie 😁 trzymam kciuki za wasze wizyty i bety, ja sie umowilam na 13go grudnia na wizytę, a za 2 i 4 dni powtórzę betę :)
Wow szybko się zdecydowaliście. Trzymam kciuki za Was! Ja mam półtoraroczną córkę i będzie ciężko ale u Ciebie to hardcore :D
 
reklama
Do góry