reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Oczywiście, pobolewania jak najbardziej są normalne. Nie martw się kochana. Macica się przygotowuje, rozciąga :) Trzymam kciuki za betę 🤞🤞
Ciekawe kiedy będą wyniki. Tak się stresuje że jak umawiałam się do gina to trzy raz źle podałam PESEL 🥹🥹 testy robię codziennie. Ciekawe jaka betę powinnam mieć jutro. Dzięki dziewczyny. Dam jutro znać. Może zapisze się nie pewnie na 08.08 tak wychodzi termin według apki
 
reklama
pęcherzyk ciązowy, żółtkowy, zarodek i najpewniej serduszko :D
Bo sie zastanawiam czy nie przelozyc wizyty na wczesniej. No nie powiem, stresuje sie. Jeszcze u kotow wyszla chlamydia. Moze przechodzic na ludzi. I sie zastanawiam czy u kobiet w ciazy chodzi tylko o te chlamydie przenoszona droga plciowa (inny szczep niz kocia) czy jak chlamydia to chlamydia. Bo mam podejrzenia czy ta dziwna choroba to nie to. Jedyne co sie broni to to, ze zachorowalismy w tym samym czasie a chlamydia raczej potrzebuje czasu na rozbujanie.
 
Ciekawe kiedy będą wyniki. Tak się stresuje że jak umawiałam się do gina to trzy raz źle podałam PESEL 🥹🥹 testy robię codziennie. Ciekawe jaka betę powinnam mieć jutro. Dzięki dziewczyny. Dam jutro znać. Może zapisze się nie pewnie na 08.08 tak wychodzi termin według apki
Powiem szczerze, że moja ciąża jest tak niepewna że nie zapisuję już nikogo bo szykuję się trochę do odejścia z wątku ;) Ale jak dziewczyny założą już ten prywatny, to na pewno będziesz wpisana :) Póki co mamy tu tak naprawdę pogawędki
 
Mnie cały czas coś pobolewa/ ciągnie, ale nie jest to jakiś mocny skurczowy ból. Bardziej czuję, że mam macicę. Macica się rozciąga, żeby było miejsce na bąbelka :D
U mnie to jest normalnie typowo takie uczucie jak przed okresem. Czasem coś zakłuje jak za szybki wstanę. Ale nie wiedziałam że tak jest na początku ciąży bo to jest stresujące odrazu myślę że okres dostaje
 
Powiem szczerze, że moja ciąża jest tak niepewna że nie zapisuję już nikogo bo szykuję się trochę do odejścia z wątku ;) Ale jak dziewczyny założą już ten prywatny, to na pewno będziesz wpisana :) Póki co mamy tu tak naprawdę pogawędki
Oh rozumiem. Jasne czyli przycupne. O czywiscie u Ciebie będzie wszystko dobrze
 
reklama
Mam w domu chlopaczysko i w sumie jest mi kompletnie obojetne co bedzie 🤣 Z mlodym obstawialam ze dziewczynka 🤷🏼‍♀️ I parke miec dobrze, ale z chlopakiem juz oblatana instrukcja obslugi 🤣
Ja mam i syna i córkę, także właściwie ze względu na męża super by było żeby był chłopak, ostatnie dwie poronione to były kobitki
Albo mini wojowniczka
No znając mojego męża, tak może być 😅 U niego w rodzinie są same dziewczynki, on sam ma 3 córki i moje dwie poronione ciąże to też były kobietki
 
Do góry