reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Hej. Podglądam was. Nie zapisuje się bo jutro idę na Betę i progesteron w końcu mam czas. Według apki jestem w 4tydz+5. Testy pozytywne wyszły 01.12
Nigdy nie byłam w ciąży. Wizytę u ginekologa mam na 20.12
Czy normalne są takie pobolewania w podbrzuszu jak na okres? Nie non stop ale dość często. Okres się nie pojawił i bolą mnie piersi.
Proszę o zapisanie mnie na ławeczkę rezerwowych do jutra. Prosiłabym o odpowiedź bo się martwię. 😭
 
Hej. Podglądam was. Nie zapisuje się bo jutro idę na Betę i progesteron w końcu mam czas. Według apki jestem w 4tydz+5. Testy pozytywne wyszły 01.12
Nigdy nie byłam w ciąży. Wizytę u ginekologa mam na 20.12
Czy normalne są takie pobolewania w podbrzuszu jak na okres? Nie non stop ale dość często. Okres się nie pojawił i bolą mnie piersi.
Proszę o zapisanie mnie na ławeczkę rezerwowych do jutra. Prosiłabym o odpowiedź bo się martwię. 😭
Oczywiście, pobolewania jak najbardziej są normalne. Nie martw się kochana. Macica się przygotowuje, rozciąga :) Trzymam kciuki za betę 🤞🤞
 
Hej. Podglądam was. Nie zapisuje się bo jutro idę na Betę i progesteron w końcu mam czas. Według apki jestem w 4tydz+5. Testy pozytywne wyszły 01.12
Nigdy nie byłam w ciąży. Wizytę u ginekologa mam na 20.12
Czy normalne są takie pobolewania w podbrzuszu jak na okres? Nie non stop ale dość często. Okres się nie pojawił i bolą mnie piersi.
Proszę o zapisanie mnie na ławeczkę rezerwowych do jutra. Prosiłabym o odpowiedź bo się martwię. 😭

Mnie cały czas coś pobolewa/ ciągnie, ale nie jest to jakiś mocny skurczowy ból. Bardziej czuję, że mam macicę. Macica się rozciąga, żeby było miejsce na bąbelka :D
 
reklama
Do góry