reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Wiecie co szlag mnie trafi zaraz.
Dzwonię do przychodni . Pytam sie czy jest dziś szansa żeby dostać sie do ginekologa bo ogólnie mam wizytę w czwartek ale pomyslalam że może szybciej by sie udało że robiłam badanie moczu i wyszło nieciekawie jakieś bakterie leukocyty jakieś ślady erytrocytów . To wiecie co ona mówi doktor ma komplet 😱
kurde mogłam wczoraj zadzwonić do prywatnego głupia jestem . Może by coś doradził przez telefon .Nie będę mu teraz zawracać gitary bo pracuje w szpitalu .
To może napisz smsa. Mój zawsze odpowiada w wolnej chwili
 
reklama
U mnie weekend w miarę spokojnie, chociaż ostatnio mam problem ze spaniem. Co chwilę się budzę, nie mogę sobie miejsca znaleźć. W ciągu dnia jestem nieprzytomna 🙈
Już odliczam dni do badania.
Ja mam to samo, nie mogę spac w nocy, jedynie jakieś krótkie drzemki, męczące.
 
Dziewczyny, napisałam prośbę o dopięcie Was do grupy zamkniętej. Za parę dni dostaniecie link w wiadomości prywatnej. Proszę, uzbrojcie się w cierpliwość, zwykle trwa to do tygodnia.
 
Witajcie mamusie z terminem na sierpień! Rozgośćcie się, podajcie termin porodu a ja wszystko postaram się ładnie ogarnąć 🥰🥰

W późniejszym czasie będę też dodawać znaczek z płcią dziecka do nicku :)

💙 - chłopiec 💜 - dziewczynka

Mom Pregnancy GIF by SilfaCL


Terminy:

2.08 @DagaK
3.08 @AnnMar88
@Patrycjaa001
5.08 @Patka2207
8.08 @adiika
23.08
 
reklama
Do góry