reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziewczyny mam pytanie.. mam nadzieję że uzyskam odpowiedź. Czy tylko mi zaczęły wychodzić okropne pryszcze na buzi i plecach?? Masakra i do tego zrobił mi się wrzód w pachwinie i nie bardzo wiem co robić. Mąż mówi żeby go zostawić sam się zaleczy.. okropnieństwo
Mi na twarzy też się pojawiają niechciani lokatorzy 🤣🙈
 
reklama
U mnie nie ma dramatu z cerą pod warunkiem, że nie zacznę się samookaleczać jak tylko zobaczę minimalną nierówność na skórze 🤪

Za to od 3 dni nie mogę przestać jeść 🐷🐽 wczoraj mąż się śmiał, że musi iść na dodatkowe zakupy bo wczoraj co nie zaproponował na kolację to się okazywało, że już to zjadłam 😆 jadłam już 3 posiłki i właśnie odgrzewam zupę a dopiero 11:25🤭
 
Taką mamy nadzieję ☺️ Może jeszcze w te wakacje pod namiot uda się pojechać na kilka dni, dopóki w trójkę będziemy 😁

Takiego dzieciaka wam życzę 😁 Dobrze znam życie na półwyspie, na pewno będzie tam szczęśliwy 😉

O, też rozważam tą pielęgniarkę z pobraniem w domu. Godziny można jakoś z nimi ustalić czy z góry mówią o której? Jak będę miała pobranie 29.01 to może się wyrobią 🫣

Wg MLH „Jaki Szczecin? Czy to w ogóle jeszcze w Polsce?” 😁
Z pielegniarką umawiasz się telefonicznie. Mówisz mniej więcej kiedy ci pasuje i ona coś proponuje.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie.. mam nadzieję że uzyskam odpowiedź. Czy tylko mi zaczęły wychodzić okropne pryszcze na buzi i plecach?? Masakra i do tego zrobił mi się wrzód w pachwinie i nie bardzo wiem co robić. Mąż mówi żeby go zostawić sam się zaleczy.. okropnieństwo
jeśli chodzi o pryszcze... nigdy ich nie miałam.nawet w okresie dojrzewania a na początku ciąży miałam kilka... po prostu czekałam aż to się unormuje 😒
 
Do góry