reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny mam pytanie.. mam nadzieję że uzyskam odpowiedź. Czy tylko mi zaczęły wychodzić okropne pryszcze na buzi i plecach?? Masakra i do tego zrobił mi się wrzód w pachwinie i nie bardzo wiem co robić. Mąż mówi żeby go zostawić sam się zaleczy.. okropnieństwo
 
ach i tak piszesz ze mieliście aktywne zycie... myślę, że z dziećmi też tak się da, tylko potrzeba chwili i przetrwać te pierwsze lata... I to wszystko wróci do "normy" :)

Ja w ogóle mam taką wizje dzieciństwa mojego dziecka, że pól zycia spędzi na półwyspie, brudny potargany, przegryzając bulke bananem... ale mam nadzieję szczęśliwy... a drugie pół na podróżach, bo zamierzam pokazać mu cały świat 🤣 Także obyśmy byli wszyscy zdrowi i nic więcej nam nie potrzeba...
Taką mamy nadzieję ☺️ Może jeszcze w te wakacje pod namiot uda się pojechać na kilka dni, dopóki w trójkę będziemy 😁

Takiego dzieciaka wam życzę 😁 Dobrze znam życie na półwyspie, na pewno będzie tam szczęśliwy 😉
Najpierw wyślą Ci smsa, że prześlą wynik na maila. Ja aż tak nie odświeżałam, bo nie wierzyłąm, że wynik będzie tak szybko, chociaż pielęgniarka mówiła, że jak pobranie w poniedziałek, to jest spora szansa, że wynik będzie do końca tygodnia. A był jeszcze szybciej.
Ponoć najgorzej z wynikami na początku lutego, bo wtedy w Chinach świętują Nowy Rok. Dobrze, że załapałyśmy się wcześniej :)
O, też rozważam tą pielęgniarkę z pobraniem w domu. Godziny można jakoś z nimi ustalić czy z góry mówią o której? Jak będę miała pobranie 29.01 to może się wyrobią 🫣
kurcze, u mnie pobranie o 14, wszyscy wiemy, że Szczecin na końcu świata, więc pewnie nie poleciał do Hongkongu w poniedziałek, tylko później...

W weekend pewnie nie wprowadzają wynikow, więc najwcześniej w poniedziałek... Ja pierdziele. A tu ani wziąć czegoś na uspokojenie, ani się zalkoholizowac 😂

No nic, specjalnie wczoraj kupiłam sobie nowe dodatki do simsów🙈
Wg MLH „Jaki Szczecin? Czy to w ogóle jeszcze w Polsce?” 😁
 
Dziewczyny mam pytanie.. mam nadzieję że uzyskam odpowiedź. Czy tylko mi zaczęły wychodzić okropne pryszcze na buzi i plecach?? Masakra i do tego zrobił mi się wrzód w pachwinie i nie bardzo wiem co robić. Mąż mówi żeby go zostawić sam się zaleczy.. okropnieństwo
Na ten wrzód to najlepiej maść ichtiolowa,wyciągnie ładnie ropę
 
reklama
Do góry