reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Jeszcze mi się przypomniało, że ten wspaniały lekarza na NFZ powiedział mi że nie mogę teraz współżyć. Nie za bardzo biorę cokolwiek co mi powiedział na poważnie ale tak teraz siedzę i myślę „dlaczego?” . I sorry za intymne pytanie ale czy u Was dużo się zmieniło? 🫣
No u nas na razie bez seksów, bo od kilku tygodni mam bardzo męczące całodniowe mdłości, ze szczególnym nasileniem wieczorem, przez co ochoty brak. I w posiewie wyszła mi jakaś bakteria, muszę ją wyleczyć. Jak dobrze pójdzie, to za tydzień - dwa mdłości miną, może wtedy będzie lepiej z naszym pożyciem ;)
 
reklama
Jeszcze mi się przypomniało, że ten wspaniały lekarza na NFZ powiedział mi że nie mogę teraz współżyć. Nie za bardzo biorę cokolwiek co mi powiedział na poważnie ale tak teraz siedzę i myślę „dlaczego?” . I sorry za intymne pytanie ale czy u Was dużo się zmieniło? 🫣
u nas też posucha bo jak już zaczynaliśmy być gotowi to wyskoczyło to krwawienie niewiadomo skąd i ja teraz nie mam odwagi nawet próbować 😬
 
Jeszcze mi się przypomniało, że ten wspaniały lekarza na NFZ powiedział mi że nie mogę teraz współżyć. Nie za bardzo biorę cokolwiek co mi powiedział na poważnie ale tak teraz siedzę i myślę „dlaczego?” . I sorry za intymne pytanie ale czy u Was dużo się zmieniło? 🫣
whaat? Nie no hit! Weź mi opinie wystaw 😅 jeśli jestes zdrowa oczywiście że możesz przecież to wpływa pozytywnie na organizm.
 
whaat? Nie no hit! Weź mi opinie wystaw 😅 jeśli jestes zdrowa oczywiście że możesz przecież to wpływa pozytywnie na organizm.
aha zapomniałam dodać jak u nas. Bez szaleństw bo nie mam ochoty i mam mdłości. Mam nadzieję że z czasem będę lepiej się czuła i ta kwestia też ulegnie zmianie
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi 🤭 u mnie właśnie sie wiele nie zmieniło, chyba ze się źle czuję. Ja właśnie rozumiem jak ciąża jest zagrożona, ale jak człowiek jest zdrowy i chętny to nie rozumiem. Dlatego nie zastosowałam się do zaleceń 😂
 
U mnie nie ma dramatu z cerą pod warunkiem, że nie zacznę się samookaleczać jak tylko zobaczę minimalną nierówność na skórze 🤪

Za to od 3 dni nie mogę przestać jeść 🐷🐽 wczoraj mąż się śmiał, że musi iść na dodatkowe zakupy bo wczoraj co nie zaproponował na kolację to się okazywało, że już to zjadłam 😆 jadłam już 3 posiłki i właśnie odgrzewam zupę a dopiero 11:25🤭
Jeju zazdroszczę!

Ja w siebie tak wmuszam… jem zdecydowanie za mało 🤢

Mam nadzieję, że to faktycznie niedługo minie
 
Jeszcze mi się przypomniało, że ten wspaniały lekarza na NFZ powiedział mi że nie mogę teraz współżyć. Nie za bardzo biorę cokolwiek co mi powiedział na poważnie ale tak teraz siedzę i myślę „dlaczego?” . I sorry za intymne pytanie ale czy u Was dużo się zmieniło? 🫣
Ja mam takie mdłości, że to ostatnie o czym myślę tak szczerze 🙈
 
Dziewczyny, miałam uzupełniać płeć dopiero na zamkniętym ale nie wiem kiedy się doczekamy.
Czy któraś z Was (poza już zaznaczonymi) ma już info?
1705666988226.png
 
reklama
Do góry