reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja nie wiem czy powinno się w ciąży w ogóle żuć gumę, ale od dwóch dni nic innego nie działa lepiej na mdłości. Guma to jakieś wybawienie, jak ręką odjął zaraz przechodzą xD
 
Czy ja dobrze kojarzę, że ty też z Trójmiasta? Mogę ci wysłać na priv gdzie ja chodzę na NFZ - tj byłam narazie raz, ale wyszłam zadowolona, bo lekarz miły, ma USG w gabinecie, nie jest problemem się zapisać na za miesiąc i na tej pierwszej wizycie zlecił mi te wszystkie badania co poniżej, bez proszenia. Nawet TSH 👌
 

Załączniki

  • IMG_8266.jpeg
    IMG_8266.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 36
No zwariowałaś kobieto. Taki torcik to grzech pokazywać przecież no! Ja tu zaraz oszaleje z rozpaczy że zjeść go nie mogę😭 Wygląda taaaaak smakowicie!
Mąż już pół zjadł. Ja nie ruszam. Ja dieta
Przyszły wyniki nifty - zdrowy chłopczyk 👶🥰♥️ co do zabobonów - u mnie się sprawdziło, odrzuciło mnie totalnie od mięsa, nie mogę nawet patrzeć na mięso, a słodycze jem codziennie 😀
Słodkie a dziewczynkę. Kwaśne i mięso na chłopca.
Moja córka powinna być synem. Z mies tylko ryba przeszła ale kwaśne to był mój smak. Teraz na nic nie mam ochoty. Ciekawe co tam rośnie.
daj adres, idę skrobać auto 😅
Skrob szybko bo mąż się dopadł. Niebuszewo zaprasza
 
Czy ja dobrze kojarzę, że ty też z Trójmiasta? Mogę ci wysłać na priv gdzie ja chodzę na NFZ - tj byłam narazie raz, ale wyszłam zadowolona, bo lekarz miły, ma USG w gabinecie, nie jest problemem się zapisać na za miesiąc i na tej pierwszej wizycie zlecił mi te wszystkie badania co poniżej, bez proszenia. Nawet TSH 👌
Ja okolice Malborka. Do Trójmiasta wciąż blisko, ale nie aż tak. Jednak na te najważniejsze USG ruszam tyłek do Gdańska :)
 
Mąż już pół zjadł. Ja nie ruszam. Ja dieta

Słodkie a dziewczynkę. Kwaśne i mięso na chłopca.
Moja córka powinna być synem. Z mies tylko ryba przeszła ale kwaśne to był mój smak. Teraz na nic nie mam ochoty. Ciekawe co tam rośnie.

Skrob szybko bo mąż się dopadł. Niebuszewo zaprasza
To ja nawet auta skrobać nie muszę, bo jesteśmy sąsiadki :D
 
reklama
Do góry