reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja mam jeszcze sprzed 8 lat poduszki ciążowe i właśnie jedna cebuszka, która mi się o dziwo rozpruła z jednej strony i wypadło z niej trochę tego wsadu, no i druga zwykły no name z allegro, która mi się sprawdziła :)
Ja też miałam jakąś z Allegro i mi się sprawdziła :) Nie za gruba, nie za twarda, super. Musi mąż ją ze strychu ściągnąć.
 
reklama
Dziewczyny, chciałam dołączyć. Termin wstępnie na 30.08. Na stanie zaraz 2 letni chłopaczek, ja zaraz 27 letnia mamuśka 😀 czytałam was od początku, chętnie dołączę do prywatnego wątku, tam się pewnie będę więcej udzielać o ile odpuszczą mnie dolegliwości i będę w stanie jakoś żyć 😩🤢 wizytuje za tydzień, 24.01 w swoje urodziny właśnie. Dzień później urodziny ma mój syncio. 😜
Cześć,
Zapraszamy, choć lista na prywatny już wysłana ale postaram się Ciebie dopisać.
 
Tak, to jest tragedia, że to zależy od "widzimisię" lekarza, albo położnej jak u mnie. On do niej mówi to co zwykle i ona wypisuje i przybija pieczątki. Ja bym chciała w końcu dostać skierowanie na tsh. Ciekawe czy się doczekam.
Póki co ja po dwóch wizytach dostałam skierowanie tylko na glukozę, mocz, coombsa, morfologię, różyczkę, kiłę i toksoplazmozę. Gdzie 3 ostatnie będę robić dopiero na początku lutego. Fajne tempo, cały NFZ :)
Ja akurat na to nie mogę narzekać. Na pierwszej wizycie na NFZ był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy, a dostałam skierowanie na badania te co na zdjęciu +grupa krwi +przeciwciała i zrobiła mi cytologie. Badania miałam zrobić na kolejną wizytę za tydzień. Nawet byłam trochę w szoku, że nie widać zarodka, a ona już mi daje skierowanie na badania.
USG podobno robi na każdej wizycie ☺
 

Załączniki

  • IMG_20240118_173105.jpg
    IMG_20240118_173105.jpg
    448,8 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry