reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Już zaraz drugi trymestr i się odbijesz 😊 ja też schudłam w pierwszym, w poprzedniej ciąży tak samo.
Mam nadzieję.. trochę mam wyrzuty że nie jem mięsa prawie w ogóle ale z drugiej strony położna mówi żebym nie wciskała na siłę jedzenia jeśli nie mam ochoty i mi źle pachnie to po co.. ale mam takie poczucie że dziecko potrzebuje tego
 
Mam nadzieję.. trochę mam wyrzuty że nie jem mięsa prawie w ogóle ale z drugiej strony położna mówi żebym nie wciskała na siłę jedzenia jeśli nie mam ochoty i mi źle pachnie to po co.. ale mam takie poczucie że dziecko potrzebuje tego
Mam to samo z mięsem, nie jestem w stanie nawet na nie spojrzeć 🫣 próbuję jakieś wegańskie zamienniki jeść 🤣
 
Jejku dziewczyny, współczuję z plamieniami i krwawieniami. Co i rusz się człowiek stresuje czy wszystko w porządku 😞
Ja w związku z ekscesami chorobowymi mam wrażenie, że coś jest nie tak. Najpierw covid ze stanem podgorączkowym na początku grudnia, pozniej w święta znowu kilka dni ze stanem podgorączkowym, w zeszłym tygodniu znowu jakiś wirus ze stanem podgorączkowym przez 3 dni i teraz w weekend grypa żołądkowa. Jeszcze do sprawdzenia przeciwciała na parwowirusa czy się ostatecznie zaraziłam. Jak dzieciątko to przetrwa i będzie zdrowe to uwierzę w cuda 😥
Trochę mnie mdli, ale nie wiem czy to jeszcze nie pozostałości choroby, piersi też jakby mniej bolą. Wizyta za 2 dni, ale się stresuje, że usłyszę najgorsze.. 😞
 
reklama
Do góry