reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Laski, zauważyłam brązową wydzielinę jak się podcierałam właśnie…
Już schizuje, bo tak też miałam ostatnim razem 😔

To nawet nie krew tylko taka brązowa wydzielina, dosłownie było jej kapkę.
Napisałam do mojej gin.

Jeszcze do biura dziś mam jechać, boże przecież zwariuję…

Idź do gina, bo głównie chodzi o to, żeby sprawdzić czy to z szyjki czy z pochwy. Sama tego nie sprawdzisz nawet jakbyś chciała próbować. W ciąży wszystko jest rozpulchnione i łatwo o plamienie z pochwy, który jest niegroźne w ciąży. Trzymam kciuki i tulę mocno 🧸
 
reklama
Ja siedzę pod laboratorium. Udało mi się przespać 6h w ciągu bez pobudki i sikania w nocy, więc zaryzykowałam i jestem 💪 Mam chrupki ze sobą, żeby zjeść jak tylko pobiorą krew, bo już mi się cofnęło z 5 razy. To jest taka walka z mdłościami, żeby nie rzucić hafta, że szok 🥴🥴🥴
 
Idź do gina, bo głównie chodzi o to, żeby sprawdzić czy to z szyjki czy z pochwy. Sama tego nie sprawdzisz nawet jakbyś chciała próbować. W ciąży wszystko jest rozpulchnione i łatwo o plamienie z pochwy, który jest niegroźne w ciąży. Trzymam kciuki i tulę mocno 🧸
Też tak sobie tłumaczę.
Ale brzuch mnie już zaczął boleć ze stresu, rzygać mi się chce. Przypomina mi się wszystko jak ostatnio 🥺

No, ale nic, trzymajcie kciuki, dam znać od razu po.
Moja gin jest cudowna, o 7 rano odpisuje na wiadomości i wciska mnie od razu na wizytę 🥺

Tak myślę czy się wczoraj przeciążyłam jakoś, ale nic. Jedyne co to poczułam ogromny stres jak zasypiałam w łóżku jak pomyślałam, że dziś mam jechać do biura i będę miała od groma pracy…
 
Laski, zauważyłam brązową wydzielinę jak się podcierałam właśnie…
Już schizuje, bo tak też miałam ostatnim razem 😔

To nawet nie krew tylko taka brązowa wydzielina, dosłownie było jej kapkę.
Napisałam do mojej gin.

Jeszcze do biura dziś mam jechać, boże przecież zwariuję…
Spokojnie, mi też czasem pojawia sie troszkę brązowej wydzieliny i nic złego się nie dzieje. Dla świętego spokoju możesz sprawdzić czy nie masz jakiegoś stanu zapalnego bo czasem pobarwiony śluz może go oznaczać. Ale jeśli nic Cię nie piecze i nie swędzi to jest ok
 
Spokojnie, mi też czasem pojawia sie troszkę brązowej wydzieliny i nic złego się nie dzieje. Dla świętego spokoju możesz sprawdzić czy nie masz jakiegoś stanu zapalnego bo czasem pobarwiony śluz może go oznaczać. Ale jeśli nic Cię nie piecze i nie swędzi to jest ok
Nie nic nie piecze i nie swędzi.

Obyśmy miały rację 🥺

Dam znać od razu po 😔
 
Ja siedzę pod laboratorium. Udało mi się przespać 6h w ciągu bez pobudki i sikania w nocy, więc zaryzykowałam i jestem 💪 Mam chrupki ze sobą, żeby zjeść jak tylko pobiorą krew, bo już mi się cofnęło z 5 razy. To jest taka walka z mdłościami, żeby nie rzucić hafta, że szok 🥴🥴🥴
Trzymamy kciuki żeby bez haftnięcia było😉🤞
 
reklama
Po 3 h spędzonych na IP mogę z ogromną ulgą zameldować, że wszystko jest dobrze🙏🏼 maluszek na miejscu, serduszko pięknie biło ❤️ przyczyna krwawienia nieustalona - żadnych nieprawidłowości w obrazie USG i badaniu ginekologicznym. Uffff
Bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze. 🥹 W internecie czytałam, że nie powinno się trenować na rowerku stacjonarnym w domu. Zwykły rower i delikatna wycieczka to co innego. Nie wsiadaj już na ten rower 🥲
 
Do góry