reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Musiałabym odgrzebać ale naprawdę były niskie. Gin jak spojrzała to się skrzywiła i mówi że takie graniczne te wyniki. Dlatego, widząc jej mine (jeszcze przed usg, na początku wizyty) zdecydowałam że robię nifty i koniec.
a jak ta pappa Ci wtedy wyszła tak ogólnie? I jak nifty? rozwiało wątpliwości?
 
reklama
Moj ogarnie tak z 5 może, takie podstawowe typu jabłka, gruszki, banany, truskawki itp. Jak mu tylko napisze coś "trudniejszego" (np. śliwki) to dzwoni na msng z kamerą i każe mówić które to :D

Mój ostatnio pojechał i na liście miał "makaron chiński - taki jak ostatnio". Wysyła mi fotę ze sklepu jakiegoś innego i pyta czy może być, bo tamtego co ostatnio nie ma. To ja do niego, że zrób mi zdjęcie półki z makaronami. Wyśmiał oczywiście, że mu nie wierzę, ale zrobił i wysłał fotę. Po 3 sekundach dostał to samo zdjęcie z zaznaczonym w kółeczku makaronem tym co ostatnio 🤣 Normalnie jak w tym filmiku na tiktoku co typ dzwoni na infolinię pomocową dla facetów, bo nie może ketchupu w lodówce znaleźć 🤣
 
Mąż je sałatkę w drugim pokoju, ja siedzę w salonie, jest spora odległość między tymi dwoma pokojami, bo korytarz a ja czuję „zapach” tej sałatki 🤢 bleee
Ja to mam odruch wymiotny za każdym razem jak zmieniam pieluchę córce. A robi 4 💩 dziennie. W śmietniku na pieluchy mam odświeżacz, jest zamykany a i tak nie mogę przejść obok bez cofki
 
Mój ostatnio pojechał i na liście miał "makaron chiński - taki jak ostatnio". Wysyła mi fotę ze sklepu jakiegoś innego i pyta czy może być, bo tamtego co ostatnio nie ma. To ja do niego, że zrób mi zdjęcie półki z makaronami. Wyśmiał oczywiście, że mu nie wierzę, ale zrobił i wysłał fotę. Po 3 sekundach dostał to samo zdjęcie z zaznaczonym w kółeczku makaronem tym co ostatnio 🤣 Normalnie jak w tym filmiku na tiktoku co typ dzwoni na infolinię pomocową dla facetów, bo nie może ketchupu w lodówce znaleźć 🤣
Hahaa boże tak 😂

Albo jak te memy na necie, że męskość kończy się w momencie jak sam facet musi wybrać śmietanę 😂😂😂
 
Hahaa boże tak 😂

Albo jak te memy na necie, że męskość kończy się w momencie jak sam facet musi wybrać śmietanę 😂😂😂
Ja z mężem mamy aplikacje listonic tam wpisuje produkty i można dodać zdjęcie. Mawge, ilość, promocje, no wszystko. U nas się świetnie sprawdza.
 
cudowna wiadomość i pierwsza potwierdzona płeć! na co miałaś zachcianki? 😆
W sumie nie miałam zachcianek, całodzienne mdłości dość znacznie ograniczyły mój apetyt ;) Ale jadłam bardzo dużo owoców i w pierwszej ciąży (też dziewczynka) miałam tak samo, owoce w ilościach hurtowych. I mniej mięsa niż zazwyczaj.
 
reklama
Do góry