reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja też. Zgłupiałam totalnie. Na pewno nie jest to pozamaciczna, bo lekarka sprawdzała jajniki i jajowód. No i mówiła że to co jest w macicy to nie jest pseudopęcherzyk, tylko normalny pęcherzyk z ciałkiem żółtym więc wszystko jest okej
Może rozważ wizytę u innego lekarza? A betę zrobiłabym znowu w poniedziałek
 
Może rozważ wizytę u innego lekarza? A betę zrobiłabym znowu w poniedziałek
Umówiłam się już na niedzielę na betę. Nie bardzo wiem czy jest sens się konsultować, czy czekać. Ciąża pozamaciczna wykluczona, a czy zarodek się rozwinie czy nie to dopiero i tak za kilka dni się okaże. Chyba nikt mi nie pomoże na tym etapie
 
Umówiłam się już na niedzielę na betę. Nie bardzo wiem czy jest sens się konsultować, czy czekać. Ciąża pozamaciczna wykluczona, a czy zarodek się rozwinie czy nie to dopiero i tak za kilka dni się okaże. Chyba nikt mi nie pomoże na tym etapie
Niestety nie pozostaje nic tylko czekać, bo mocno niestandardowa sytuacja :( trzymam kciuki za niedzielę.
 
reklama
Do góry