reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Widzę, że nie tylko ja mam takie myśli przed każdą wizyta 🤦‍♀️ głupie jesteśmy obie 🤦‍♀️ trzymam mocno kciuki i czekam na wieści
Daj spokój…
Dwie noce ostatnie też się budziłam i myślałam co się „tam” dzieje i już po spaniu 😬



Co do wzruszania się - jestem wrażliwa i płaczliwa, pewnie przez hormony. Ale bez przesady.
Na pierwszym usg łzy mi popłynęły z takiej ulgi i jak zobaczyłam tą małą migawkę tam, bo w pierwszej ciąży takiego widoku nie było mi dane mi zobaczyć 🥺
Ta ciąża jest w umiarkowanych emocjach pewnie przez złe oświadczenia z pierwszą 😬
Ale ogólnie jestem przerażona, na myśl o prenatalnych czuje jakby mi brakowało tchu😬
 
reklama
zbierzemy listę chętnych i aktywnych osób, zgłosimy je administratorce forum i utworzy dla nas nowy "dział" sierpniowych mam 2024, do którego będą miały dostęp tylko zgłoszone osoby :)
Fajnie by było z wątkiem prywatnym, bo jednak wrzucamy było nie było swoje własne badania i dużo prywatnych informacji. Jakby ktoś się bardzo postarał to by wystalkowal
 
Do góry