reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Przycupnę, ale oficjalnie jeszcze się waham dopisać. Tak samo jak Ty panikuję i chcę zrobić test z krwi, ale SANCO. Bo taki mam możliwość wykonania w klinice. Orientujesz się może od którego konkretnie tygodnia można robić? 9+ czy 10+?
Ja robiłam koło 11-12tyg, na tych pierwszych prenatalnych. Wcześniej moja lekarka nie widziała sensu. Pamiętam że na lipcówkach Dziewczyny robiły też koło 13tyg.
 
reklama
A ja dzis nie śpię od 4💩 ale to z różnych powodow, mam nadzieje że nie będzie już tak na zawsze, bo w poprzedniej ciąży nie cierpiałam na bezsenność ;D
Btw ja mam 33 i czuje się młoda :D teraz to może 44 byłoby „w sile wieku” 😘
Ja w pierwszej nie potrzebowałam dużo snu w nocy, ale za to w dzień mogłam spać nawet przy kuciu betonu 10m obok (mieliśmy akurat remont generalny domu).
Ja też nie czuje się staro, ale organizm niestety ma te lata więc wolę się upewnić że wszystko ok :)
 
Z ogromnym sentymentem wspominam ten wątek sprzed roku 🥹
Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy, korzystajcie z tego czasu ile tylko się da 😍🥹
Liczę, że zobaczę tu zaprzyjaźnione staraczki 🤍

Powodzenia i całujemy z sierpniowym Heniem!
Rozważamy Henia jak bedzie synuś!🥰 na razie mamy Stasia i jest to diabeł wcielony 😃😃😃 bardzo kochany i slodziutki, ale jednak smyk😆
 
Ja w pierwszej nie potrzebowałam dużo snu w nocy, ale za to w dzień mogłam spać nawet przy kuciu betonu 10m obok (mieliśmy akurat remont generalny domu).
Ja też nie czuje się staro, ale organizm niestety ma te lata więc wolę się upewnić że wszystko ok :)
Ja muszę teraz codziennie robić drzemkę w dzień 😉
I też właśnie dla własnego spokoju chcę się upewnić, że wszystko ok, bo też jestem już po 30.
Długo czekałaś na wyniki?
 
Ja też nie czuje się staro, ale organizm niestety ma te lata więc wolę się upewnić że wszystko ok :)
Jasne ❤️ chodziło mi o to tylko, że jak na aktualna srednia wieku ciezarnych 30 kilka to jest w sumie srednio w kierunku norma :))
Ale rozumiem chęć badań dla spokojnej głowy, spokój w ciąży najważniejszy!☺️
 
Ja mam niby koniec lipca, ale moje pierwsze dziecko urodziło się 40+4😵‍💫 wiec gdybym mogła to też się podłączę… bo na lipcowkach już zgrana ekipa😜 a tutaj wszystkie w sumie jedziemy na jednym (wczesnym) wózku 🙈
Mi też termin wychodzi na koniec lipca. Ale moje dzieci się na świat nigdy nie spieszą, więc obstawiam że to raczej będzie sierpień ;) I tak jak mówisz, tam już dziewczyny na dużo późniejszym etapie, tutaj możemy sobie ponarzekać już od samych początków 😂

Jak Wasze samopoczucie dzisiaj? Ja nie mam kompletnie żadnych objawów póki co, oczywiście już wzmaga to we mnie stres 🙈🙈
 
reklama
Mi też termin wychodzi na koniec lipca. Ale moje dzieci się na świat nigdy nie spieszą, więc obstawiam że to raczej będzie sierpień ;) I tak jak mówisz, tam już dziewczyny na dużo późniejszym etapie, tutaj możemy sobie ponarzekać już od samych początków 😂

Jak Wasze samopoczucie dzisiaj? Ja nie mam kompletnie żadnych objawów póki co, oczywiście już wzmaga to we mnie stres 🙈🙈
Ja też nie mam objawów😵‍💫 gdybym miała zapas testów ciążowych, to bym codziennie sikała chyba🤣 zwariuje do czasu wizyty 💩
 
Do góry