reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

i tylko 350 ziko 🤣🤣
Plus krew. U mojego już razem.
Dużej różnicy nie ma 😌
1000010305.jpg
 
reklama
Jak Ty znalazłaś termin u niego jak w terminarzu na znanym lekarzu nie pokazuje dat aż tak wprzód? :D Chyba, że mi na tel. nie przesuwa dalej xD
on zapisuje tylko przez wiadomość na znany lekarz. Piszesz mu kiedy wchodzisz w tydzien np 12+ (bo to jednak najlepszy miesiąc na to badanie) I on rezerwuje Ci wizytę w kalendarzu. Do tego możesz kilka dni wcześniej zrobić badania potrzebne do pappy i z nimi przyjsc i zrobi też test pappa od razu :)
 
on zapisuje tylko przez wiadomość na znany lekarz. Piszesz mu kiedy wchodzisz w tydzien np 12+ (bo to jednak najlepszy miesiąc na to badanie) I on rezerwuje Ci wizytę w kalendarzu. Do tego możesz kilka dni wcześniej zrobić badania potrzebne do pappy i z nimi przyjsc i zrobi też test pappa od razu :)
Aaa widzisz :D Dzięki, jeszcze pomyślę co zrobić. Bo jednak ten lekarz, co chodzę do niego na nfz ma ten certyfikat. Ale zaufania zbytnio do tego lekarza nie mam i ciekawe co powie na wizycie, że jednak nie u niego bym chciała robić prenatalne. Już całkiem pewnie będzie mnie dołował.
 
A miałaś już kiedyś pudełka od nich?

Ja też mam od dzisiaj pudelka, tylko z innej firmy. Niestety już od samego patrzenia na nie przy wyciąganiu z torby miałam rano odruch wymiotny, więc nie wiem jak będzie z jedzeniem ich 😂
Jedynym pożywieniem, na którego widok nie mam odruchu wymiotnego, są lody i słodkie bułki, ale umówmy się - daleko na tym nie ujade 😂🙈
 
reklama
Nawet nie wiedziałam, że gin powinien mieć specjalny certyfikat do tego USG. Sprawdzilam na tej liście, co Nelka dała i mojego tam nie ma :/. Muszę z nim pogadać czy może ma jakiś rownowazny, ale z innego stowarzyszenia. Jak dobrze, że ja tu wchodzę bo pewnie bym połowy rzeczy nie wiedziała xd
 
Do góry