reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Do kogo idziesz? Kurkowski? 😁

🙋‍♀️

Ja w pierwszej ciąży byłam na 2 prenatalnych na Luxmed i wcale nie robiłam u nich na sprzęcie tylko w przychodni, gdzie badanie robiła lekarka pracująca w szpitalu - można od nich takie podzlecenie wziąć.


Jeśli twój lekarz przyjmuje w innym miejscu na NFZ to pewnie może ci na prywatnej wyzycie też takie skierowanie wystawić.

Dziewczyny ja mam jutro rano pierwszą wizytę, 7+0. Stresuje się maksymalnie po poprzedniej ciąży 😬 Jeszcze to wizyta na NFZ, więc USG na pewno nie będzie świetnej jakości 🫣
U mnie w placówkach jeśli mają dostępny termin to podzlecenia nie dadzą. A mają wolne terminy 🤷
Są 3 placówki więc w innych może być lepiej. Ale ja jeśli chodzi o prenatalne to i tak chce aby mój zrobił.
 
reklama
Odnośnie badań prenatalnych na NFZ to ostatnio znalazłam taką stronę, na której można sprawdzić, gdzie w danym mieście można je wykonać, może się komuś przyda ☺️

 
Do kogo idziesz? Kurkowski? 😁

🙋‍♀️

Ja w pierwszej ciąży byłam na 2 prenatalnych na Luxmed i wcale nie robiłam u nich na sprzęcie tylko w przychodni, gdzie badanie robiła lekarka pracująca w szpitalu - można od nich takie podzlecenie wziąć.


Jeśli twój lekarz przyjmuje w innym miejscu na NFZ to pewnie może ci na prywatnej wyzycie też takie skierowanie wystawić.

Dziewczyny ja mam jutro rano pierwszą wizytę, 7+0. Stresuje się maksymalnie po poprzedniej ciąży 😬 Jeszcze to wizyta na NFZ, więc USG na pewno nie będzie świetnej jakości 🫣
Powodzenia na wizycie ✊✊
 
I przyszło. Od jutra dieta.
Ilość kalorii największą bo idzie do podziału.
1000010303.jpg
1000010302.jpg
1000010301.jpg
1000010300.jpg
1000010299.jpg
 
Usg plus pappa 350 zl???? U mnie sama pappa to koło 600 zl chyba...
ej jestem w szoku tych cen o których mówicie... ten lekarz jest rozchwytywany, a tyle kosztuje wizyta z omówieniem pappy, do tego zrobie 4 dni wcześniej w luxmedzie płatnie bete całkowitą i białko co razem daje ok 150 ziko...
Serio to potrafi kosztować 800zl?????
 

Załączniki

  • ced3d01e-bb62-46e3-b452-87e2792d37b5.jpeg
    ced3d01e-bb62-46e3-b452-87e2792d37b5.jpeg
    31,8 KB · Wyświetleń: 48
Do kogo idziesz? Kurkowski? 😁

🙋‍♀️

Ja w pierwszej ciąży byłam na 2 prenatalnych na Luxmed i wcale nie robiłam u nich na sprzęcie tylko w przychodni, gdzie badanie robiła lekarka pracująca w szpitalu - można od nich takie podzlecenie wziąć.


Jeśli twój lekarz przyjmuje w innym miejscu na NFZ to pewnie może ci na prywatnej wyzycie też takie skierowanie wystawić.

Dziewczyny ja mam jutro rano pierwszą wizytę, 7+0. Stresuje się maksymalnie po poprzedniej ciąży 😬 Jeszcze to wizyta na NFZ, więc USG na pewno nie będzie świetnej jakości 🫣
tak do Kurkowskiego i wydawało.mi się, że jest drogi, ale teraz widzę, że to po taniości 🤣🤯

trzymam.kciuki za jutro, zobaczysz będzie dobrze 💜 wiem jaki to stres, ale nic złego się nie dzieje, nie musisz się martwić 💜
 
ej jestem w szoku tych cen o których mówicie... ten lekarz jest rozchwytywany, a tyle kosztuje wizyta z omówieniem pappy, do tego zrobie 4 dni wcześniej w luxmedzie płatnie bete całkowitą i białko co razem daje ok 150 ziko...
Serio to potrafi kosztować 800zl?????
Może zależy od miasta.
Jedyne co mogę polecić to sprawdzanie czy dr ma certyfikat.
Koleżanka była u polecane go a okazało się że tylko pomierzył i tyle. A zapłaciła jak u certyfikowanego
 
Może zależy od miasta.
Jedyne co mogę polecić to sprawdzanie czy dr ma certyfikat.
Koleżanka była u polecane go a okazało się że tylko pomierzył i tyle. A zapłaciła jak u certyfikowanego
ten akurat ma taki opis... a zobaczcie ilość opinii 🤯
Mam znajome, które u niego były, ponoć robi jakieś kosmiczne zdjęcia i przez całą wizytę opowiada, wszystko opisuje, omawia itp
 

Załączniki

  • ea35784b-b4fb-400a-af48-0e8bf24e7b7e.jpeg
    ea35784b-b4fb-400a-af48-0e8bf24e7b7e.jpeg
    59,4 KB · Wyświetleń: 56
  • 607eaa7c-6aa6-4ec1-9b70-94454095d480.jpeg
    607eaa7c-6aa6-4ec1-9b70-94454095d480.jpeg
    60,2 KB · Wyświetleń: 59
  • 093f334d-119e-4d96-ad59-2a8e56f1768e.jpeg
    093f334d-119e-4d96-ad59-2a8e56f1768e.jpeg
    33 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry