reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja po pierwszej ciąży szybko straciłam ale nawet nie myślałam o jedzeniu bo ciągle z małą u lekarzy. Byłam na diecie eliminacyjnej. Jak tylko się odstawiła od piersi to wiechaly nocne czekolady i to codziennie. Mam problemy metaboliczne więc chwila moment i 10kg do przodu.
Że względu na i tak odstający brzuch u mnie będzie widać późno ciążę 🫣
U mnie z brzuchem podobnie. Przed pierwszą ciążą zrzuciłam prawie 30kg a na brzuchu fałdki skóry zostały i ciążę dopiero było widać koło 6 miesiąca. Teraz pewnie podobnie bo 10kg wiecej mam na start niż jak zaszłam w 1.
 
nie, to nie jest krew, to taka wydzielina w kolorze mlecznym, nawet nie brązowa i było jej mało, a teraz byłam ponownie w łazience i już jej nie ma🤔 zastanawiam się czy to nie jest związane z cyclogestem w jakiś sposób, miałam jednorazowo taki ślad na papierze dzień przed wigilią i było wszystko ok, może teraz też tylko taki epizod🙏🏼🙏🏼 poza tym czuję się ok, acardu nie biorę ale dorzuciłam teraz 1 tabletkę duphastonu, jednak odpuszczę sobie dziś kościół i na wszelki wypadek będę leżeć cały dzień 😌
Biore cyclogest 3x dziennie. Mam mega upławy po nim. Zazwyczaj mleczne ale czasami zadrapie się chyba i takie lekko zabarwione. Po poprzednich transferach to samo.
 
ja dziś aplikowałam leki na śpiocha 😁 i beztrosko spałam sobie dalej aż do tej pory 😴 siedzenie za stołem do 3 było męczące nawet na trzeźwo 😅 teraz mam ochotę na spacer ale niestety pogoda do bani🙄
Przez to, że siedzieliśmy też długo u szwagrów to dziś się czuję jak na kacu 😂 miałam jakieś dziwne jazdy w nocy, jakieś bezdechy… budziłam się przerażona. Miała któraś z Was coś takiego?
Myślę, że mogło to mi się pojawić przez mocne zmęczenie, będę się obserwować na przełomie najbliższych dni jak normalnie będę chodzić spać.
 
reklama
6+1 ... W pierwszej ciąży też w tym czasie się zaczęły. Nie mogłam normalnie funkcjonować, rzyganko codzienne, przeszło w 12 tc 🙃
To jesteśmy ten sam czas teraz 😄 i też w poprzedniej ciąży tak mi się zaczybaly mdłości… ale bez rzyganka, bo ciąża skończyła się w 9 tc, więc nie wiem jakby było.
 
Do góry