reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziwnie tak obudzić się mega wcześnie w Nowy Rok (leki o stałej porze), a na dodatek bez kaca 🙈 nie mogę się odnaleźć 😂
ja dziś aplikowałam leki na śpiocha 😁 i beztrosko spałam sobie dalej aż do tej pory 😴 siedzenie za stołem do 3 było męczące nawet na trzeźwo 😅 teraz mam ochotę na spacer ale niestety pogoda do bani🙄
 
reklama
Mi też brzuchol wywaliło. Ale to też po pierwszej ciąży jeszcze pozostałości wagi... teraz po porodzie biore się za siebie na luzie :)
Ja po pierwszej ciąży szybko straciłam ale nawet nie myślałam o jedzeniu bo ciągle z małą u lekarzy. Byłam na diecie eliminacyjnej. Jak tylko się odstawiła od piersi to wiechaly nocne czekolady i to codziennie. Mam problemy metaboliczne więc chwila moment i 10kg do przodu.
Że względu na i tak odstający brzuch u mnie będzie widać późno ciążę 🫣
 
Właśnie zaobserwowałam bardzo niewielkie ale jednak delikatne brudzenie 😱😣😣😣 jest bardzo subtelne i widoczne tylko na papierze ale jestem przerażona i osiwieję do jutrzejszej wizyty😓
Spokojnie, może też zrobił Ci się krwiaczek jakiś. Połóż się do łóżka i leż. Mi lekarz kazał jedną tabletkę więcej duphastonu zacząć brać (łącznie 4). Leżałam, tylko do łazienki wstawałam i już po kłopocie. Chociaż nadal dużo leże.
 
reklama
Do góry