reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
A ja spałam od 20:30 do 1… 😂 co za masakra, zaraz zaczynam na drugą turę 🫣 mam czasem wrażenie, że organizm chce przespać nudności
Ja leżę już pół godziny, zjadłam garść migdałów i staram się wygrać z mdlosciami. Coś strasznego 😭 zdecydowałam się iść do pracy i wizja tego, że muszę dzisiaj albo jutro porozmawiać z szefową chyba jeszcze bardziej nasila nudności 😭
 
kurde wstałam z takim bólem gardła, że śliny nie mogę przełknąć... I to mój jedyny dziwny objaw póki co.
Najgorsze, że tak zaczynał mi się covid 2x...
Jakie miałyście pierwsze objawy? Oby to nie było to 😳
 
kurde wstałam z takim bólem gardła, że śliny nie mogę przełknąć... I to mój jedyny dziwny objaw póki co.
Najgorsze, że tak zaczynał mi się covid 2x...
Jakie miałyście pierwsze objawy? Oby to nie było to 😳

Teraz w grudniu jak miałam covid to zaczęło się od tego, że od rana czułam się "niewyraźnie" i ewidentnie, że będę chora. Wieczorem temperatura zaczęła rosnąć i aż do 39 stopni ok.23:00. Gardło mnie jakoś wybitnie nie bolało przez całą chorobę. Gorzej zatoki i katar.
 
kurde wstałam z takim bólem gardła, że śliny nie mogę przełknąć... I to mój jedyny dziwny objaw póki co.
Najgorsze, że tak zaczynał mi się covid 2x...
Jakie miałyście pierwsze objawy? Oby to nie było to 😳
Na ból gardła najlepsza dla mnie zawsze jest płukanka z wody i wody utlenionej i jest bezpieczna również dla kobiet w ciąży. Jak będziesz chciała to spróbuj.
1/2 szkl. letniej wody + 2 łyżeczki wody utlenionej.
 
Ja nie mogłam zasnąć w nocy dość długo się kręciłam na łóżku, a najgorsze że jak wstałam teraz to czuję, że nachodzi mi opryszczka na ustach :/ nienawidzę tego, to była kwestia czasu jak mi się zrobi. Macie jakieś domowe sposoby na te cholerstwo ja przeważnie smaruje miodem, a teraz przeczytałam że też dobrze jest cytryna nacierac 🤔🤷
 
reklama
Ja nie mogłam zasnąć w nocy dość długo się kręciłam na łóżku, a najgorsze że jak wstałam teraz to czuję, że nachodzi mi opryszczka na ustach :/ nienawidzę tego, to była kwestia czasu jak mi się zrobi. Macie jakieś domowe sposoby na te cholerstwo ja przeważnie smaruje miodem, a teraz przeczytałam że też dobrze jest cytryna nacierac 🤔🤷

W ciąży można używać miejscowo maści z acyklowirem. O ile to nie jest Twoja pierwsza opryszczka w życiu to ciąży nic nie grozi. Ja miałam teraz w grudniu przy covidzie i wywaliło mi taką na pół wargi. Używałam normalnie maści po konsultacji z położną.
 
Do góry