reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
A u nas mąż się przeziębił 🥺
Po nauczce, drugim poronieniu (goście przyjechali z dziećmi jak się okazało z jelitowka, oczywiście się zaraziłam i po naszym kropku) nie spotykamy się z nikim teraz, a tu taki pech. Obym się nie zaraziła 😭
 
Właśnie zaobserwowałam bardzo niewielkie ale jednak delikatne brudzenie 😱😣😣😣 jest bardzo subtelne i widoczne tylko na papierze ale jestem przerażona i osiwieję do jutrzejszej wizyty😓
czujesz jakieś dolegliwości poza odrobiną krwii? bierzesz acard? wiem, że czasami to może być choćby naczynko pęknięte... ale oczywiście jeśli się nasili to chyba bym uderzala na sor
 
A u nas mąż się przeziębił 🥺
Po nauczce, drugim poronieniu (goście przyjechali z dziećmi jak się okazało z jelitowka, oczywiście się zaraziłam i po naszym kropku) nie spotykamy się z nikim teraz, a tu taki pech. Obym się nie zaraziła 😭
tu dziewczyny przechodzily covid, silne przeziębienia i dały radę, będzie dobrze 💜 ale ja też sie izoluje od ludzi, w poczekalniach mam maseczke i z żadnymi dziećmi nie chce mieć nic wspólnego do porodu 🤣 bo tyle sie nasłuchałam.o tych chorobach przenoszonych przez dzieciaki 🤣
 
czujesz jakieś dolegliwości poza odrobiną krwii? bierzesz acard? wiem, że czasami to może być choćby naczynko pęknięte... ale oczywiście jeśli się nasili to chyba bym uderzala na sor
nie, to nie jest krew, to taka wydzielina w kolorze mlecznym, nawet nie brązowa i było jej mało, a teraz byłam ponownie w łazience i już jej nie ma🤔 zastanawiam się czy to nie jest związane z cyclogestem w jakiś sposób, miałam jednorazowo taki ślad na papierze dzień przed wigilią i było wszystko ok, może teraz też tylko taki epizod🙏🏼🙏🏼 poza tym czuję się ok, acardu nie biorę ale dorzuciłam teraz 1 tabletkę duphastonu, jednak odpuszczę sobie dziś kościół i na wszelki wypadek będę leżeć cały dzień 😌
 
nie, to nie jest krew, to taka wydzielina w kolorze mlecznym, nawet nie brązowa i było jej mało, a teraz byłam ponownie w łazience i już jej nie ma🤔 zastanawiam się czy to nie jest związane z cyclogestem w jakiś sposób, miałam jednorazowo taki ślad na papierze dzień przed wigilią i było wszystko ok, może teraz też tylko taki epizod🙏🏼🙏🏼 poza tym czuję się ok, acardu nie biorę ale dorzuciłam teraz 1 tabletkę duphastonu, jednak odpuszczę sobie dziś kościół i na wszelki wypadek będę leżeć cały dzień 😌
Pisalas, ze zaaplikowalas leki na spiocha. Masz jakies dopochwowe? Moze cos podraznilas?
 
nie, to nie jest krew, to taka wydzielina w kolorze mlecznym, nawet nie brązowa i było jej mało, a teraz byłam ponownie w łazience i już jej nie ma🤔 zastanawiam się czy to nie jest związane z cyclogestem w jakiś sposób, miałam jednorazowo taki ślad na papierze dzień przed wigilią i było wszystko ok, może teraz też tylko taki epizod🙏🏼🙏🏼 poza tym czuję się ok, acardu nie biorę ale dorzuciłam teraz 1 tabletkę duphastonu, jednak odpuszczę sobie dziś kościół i na wszelki wypadek będę leżeć cały dzień 😌
Będzie dobrze 😘
 
reklama
Do góry