reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Też w nowym roku dołączam do grona 35-latkow, ale nie myślałam póki co nad czymś więcej niż usg + pappa. Jeśli chodzi o poznanie płci to u mnie przy pierwszym dziecku już właśnie wiadomo było od pierwszych badań prenatalnych.
 
Dziewczyny, chciałam Wam życzyć udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku. ❤ oby każda ciążowa wizyta wywolywała tylko łzy szczęścia. 😍 Obyśmy wszystkie razem dotrwały szczęśliwie do końca ciąży. 🥰 życzę nam dużo zdrowia, więcej cierpliwości, mniej zmartwień i pięknych, zdrowych bobasków ❤
 
Dziewczyny, kiedy zabieracie mężów żeby mogli zobaczyć dziecko na usg?😁 mój z jednej strony już by chciał ale z drugiej woli poczekać jak już będzie więcej widać niż mała kropeczka😅
Tak był od początku. Mega radość z jego strony. Na drugiej wizycie był ale pani go nie poprosiła do monitora było mu przykro. U nas dzidziol 7+0 w środę i taki obraz plus w 3d zrobili nam
 

Załączniki

  • IMG_20231231_164745.jpg
    IMG_20231231_164745.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 99
  • IMG_20231231_164734.jpg
    IMG_20231231_164734.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry