reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

poszłam po hotdoga do żabki 🤦‍♀️🤷‍♀️ żeby Wam zobrazowac jakie szaleństwo mnie opętało to dla mnie hotdog z zabki nie jest w kategorii jadalne... w życiu tego nie jadłam. Brzydzi mnie taka parówka, która pewnie ma najgorszy skład... a teraz zeżarłam i jestem zadowolona... 🤦‍♀️
o ja też dzisiaj marzyłam o hot dogu 😂 mąż nawet proponował, że pojedzie na Orlen albo do żabki, ale ja bym chciała takiego wiecie, na wypasie, takiego pro 🤤 wstawilabym przykładowe zdjęcie, ale nie chcę Was prowokować do wysyłania chłopów na poszukiwania takiego 😂
 
reklama
Tak

Z jalapeno wzięłam

Ja córkę ubrałam i poszłyśmy
hahaha nie wierzę, ubierasz młodą i mówisz jej że trzeba szybko po hotdoga z żabki 🤣💜

jutro zrobię zakupy na te domowe hotdogi, ale do tego najlepszy jest tydzien amerykanski w Lidlu wtedy kupuje te pikle specjalne już pokrojone, cebulkę prażoną... bagietka, dobra parówka i do piekarnika...
Serio muszę jutro to kupić, ten z żabki to nie to samo!
Przeszły mi mdłości to moge zaszaleć... a miałam się tak.perfekcyjnie i zdrowo odżywiać w ciąży 😄
 
hahaha nie wierzę, ubierasz młodą i mówisz jej że trzeba szybko po hotdoga z żabki 🤣💜

jutro zrobię zakupy na te domowe hotdogi, ale do tego najlepszy jest tydzien amerykanski w Lidlu wtedy kupuje te pikle specjalne już pokrojone, cebulkę prażoną... bagietka, dobra parówka i do piekarnika...
Serio muszę jutro to kupić, ten z żabki to nie to samo!
Przeszły mi mdłości to moge zaszaleć... a miałam się tak.perfekcyjnie i zdrowo odżywiać w ciąży 😄
o mamo, żarłabym 🙈
 
o ja też dzisiaj marzyłam o hot dogu 😂 mąż nawet proponował, że pojedzie na Orlen albo do żabki, ale ja bym chciała takiego wiecie, na wypasie, takiego pro 🤤 wstawilabym przykładowe zdjęcie, ale nie chcę Was prowokować do wysyłania chłopów na poszukiwania takiego 😂
W poprzedniej ciąży mój mąż jechał specjalnie na Pragę, bo wypasionego hot doga 🙈 więc rozumiem 😂
 
My właśnie po wizycie, dzidziuś ma 3 cm, wszystko gra 😍 a na mdłości lekarz przepisał mi xonvee
 

Załączniki

  • IMG_5886.jpeg
    IMG_5886.jpeg
    78 KB · Wyświetleń: 102
Hej dziewczyny - przychodzę do Was doświadczonych bardziej. Mam mutacje i dostałam od lekarza heparynę i acard. Bierzecie to razem? Jedno rano, drugie wieczorem? Wszystko razem rano/wieczorem? Z emocji nie zapytałam lekarza jak usłyszałam heparyna 😩
 
reklama
hahaha nie wierzę, ubierasz młodą i mówisz jej że trzeba szybko po hotdoga z żabki 🤣💜

jutro zrobię zakupy na te domowe hotdogi, ale do tego najlepszy jest tydzien amerykanski w Lidlu wtedy kupuje te pikle specjalne już pokrojone, cebulkę prażoną... bagietka, dobra parówka i do piekarnika...
Serio muszę jutro to kupić, ten z żabki to nie to samo!
Przeszły mi mdłości to moge zaszaleć... a miałam się tak.perfekcyjnie i zdrowo odżywiać w ciąży 😄
Prażona cebulka z lidla 🥹🥹🥹 mniam. Mój starszy mnie dobrze zna i sam kupił parówy, bułki do hot dogów i sos tysiąca wysp 😂 ale jeszcze nie miałam okazji robić. Dzisiaj za to zapiekanka z camembertem i konfiturą borówkowa 🤪 ale wieczór jeszcze młody😁😁
Btw ja w pierwszej ciąży jak minęły te zjebane nudności zaczęłam naprawdę zdrowo jeść. Robiłam sobie jakieś omlety z mąki owsianej słodzone ksylitolem ;D tak naprawdę najtrudniejszy ten pierwszy trym żeby jakoś przeżyć… później już jest zgaga to niewiele można poszaleć 😂😂
 
Do góry