reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja już po wizycie. Serduszko pięknie bije.. Wszystko dobrze. Co do glukozy, kazała powtórzyć na wizytę 29.01, będę wtedy też miała USG 1 trymestru a 15.01 będę miała badania genetyczne.
Ale ogólnie wpisala wynik glukozy 89 i jakoś chyba uznała że to drugie badanie było źle przeprowadzone ale też wspomniała żeby pilnować w razie co diety. Także koniec z czekoladą o 23 😭
 
poszłam po hotdoga do żabki 🤦‍♀️🤷‍♀️ żeby Wam zobrazowac jakie szaleństwo mnie opętało to dla mnie hotdog z zabki nie jest w kategorii jadalne... w życiu tego nie jadłam. Brzydzi mnie taka parówka, która pewnie ma najgorszy skład... a teraz zeżarłam i jestem zadowolona... 🤦‍♀️
 
Mi lekarz oprócz Femibionu kazał dokupić żelazo (Ascofer - 9 zł), żeby anemia się nie zrobiła. I za 2 tygodnie powtórzyć całą morfologię, mocz i kilka dodatkowych: APTT, PT, ALAT, ASPAT.
Też takie badania robilyscie?
 
reklama
poszłam po hotdoga do żabki 🤦‍♀️🤷‍♀️ żeby Wam zobrazowac jakie szaleństwo mnie opętało to dla mnie hotdog z zabki nie jest w kategorii jadalne... w życiu tego nie jadłam. Brzydzi mnie taka parówka, która pewnie ma najgorszy skład... a teraz zeżarłam i jestem zadowolona... 🤦‍♀️
W żabce chyba dają berlinki więc skład możesz sprawdzić. Narobiłaś mi ochoty i chyba wyskoczę po hotdoga. Mam punkty na niego nawet 😆
 
Do góry