reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Pewnie dla wielu z Was to odległy jeszcze temat, ale biorąc pod uwagę mój termin tj 1.08 zaczęłam.juz nieśmiało ustalać termin usg 1 trymestru (mimo, ze wciąż sie boje to jednak już za miesiąc... ale później nie będzie terminów do top lekarzy) I zastanawiam się w którym tygodniu to.usg planujecue lub robiłyście w poprzednich ciążach? Ach i w którym tyg bedziecie robić testy genetyczne? (ja chyba idę w nifty pro).
Mój lekarzy ustalił mi termin na usg 1 trymestru w 12+0 to już 13 tydz de facto.. przyznam, ze liczylam na max 11+ ale nie mam doświadczenia i może niepotrzebnie się spinam... I czy zrobienie nifty zaraz po 10+ będzie wg Was za wcześnie?
(ofc wszystko ostatecznie konsultuje z lekarzem, ale doceniam Wasze doświadczenia... 💜)
Mam termin wyznaczony przez moją prowadzącą, która robi też prenatalne, na 12+2 :)
 
A ja dziś z kolei byłam na badaniach krwi zleconych przez lekarkę, boję się glukozy na czczo jak zwykle, bo w poprzedniej ciąży pierwsza wyszła graniczna, później niby dobra ale w górnej granicy normy i przy OGTT już niby ok, ale i tak mam wrażenie że różnie może być bo mój syn był duży (4,1 kg).
 
Cześć Dziewczyny😄 dostałam przed chwilą wyniki dzisiejszej weryfikacji i wygląda na to, że są one przepustką abym dołączyła do Was 😍 dziś jestem 8dpt także bardzo świeża sprawa 😊 wstępny termin wyliczony przez aplikację na podstawie daty transferu - 21 sierpnia ❤️
Happy Russell Westbrook GIF by LA Clippers
 
Dziewczyny a kiedy robicie tą całą listę badań z 1 trym (hiv, toxo, rozyczka itp.)? Bo to jakoś przed prenatalnymi chyba trzeba a na niektóre się parę dni czeka.
 
muszę poczytać o tym teście... a już z trudem podjęłam decyzję o nifty pro 🤣
Z tego co zrozumialam to jak podaja ta pewnosc 99 przecinek ileśtam % to odnosi sie to do trisomii. A reszta na poziomie 20%. Ale ja mialam jazde w glowie przez to serce wiec nie dam sobie reki uciac 😁 Wiem tylko, ze moglabym miec krew pobrana na wizycie 8/9 stycznia.
 
reklama
Do góry